D-Link DGS-1008P - 1Gb 8-LAN switch

Cena:
65,90 €

Pôvodná cena 68,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,32 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

LAN switch D-Link DGS-1008P ponúka PoE až 802.3af/at štandard na 4 portoch Gigabit Ethernet z 8 dostupných s výkonom až 30 wattov na port s celkovým výkonom 68 wattov. Môžete napájať zariadenia ako sú prístupové body, IP telefóny a videokamery prostredníctvom ethernetového kábla. Technológia Auto-Negotiation rozpoznáva prenosovú rýchlosť a nastavuje prepínač tak, aby dosiahol optimálne prenosové podmienky. Funkcia Auto-MDI/MDI-X odstraňuje používanie pripojenia k inému prepínaču alebo smerovaču krížených káblov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Napájanie cez Ethernet

Switch D-Link DGS-1008P disponuje 4 portami, ktoré podporujú protokol IEEE 802.3at PoE+ protokol. Každý z 4 portov PoE+ môže dodávať až 30 wattov s celkovým výkonom PoE 68 wattov. Napájanie prostredníctvom portov Ethernet je vhodné najmä pre zariadenie, ktoré sú vzdialené od elektrických zásuviek alebo keď chcete minimalizovať neporiadok ďalších káblov.

Vynikajúci výkon

Pre prácu switcha D-Link DGS-1008P nie je potrebná žiadna konfigurácia. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Podpora automatického MDI/MDI-X na všetkých portoch eliminuje potrebu krížených káblov pri pripojení k inému prepínaču. Automatické detekovanie Auto-Negotiation sníma rýchlosť sieťového pripojenia na každom porte. Následne optimalizuje výkon a upravuje kompatibilitu.

Tichý, spoľahlivý a úsporný

Spínač D-Link DGS-1008P bol navrhnutý bez ventilátorov, čím zaistí tichý chod, kdekoľvek bude nainštalovaný. Vďaka filtrovaniu rýchlosti pripojenia a prepínaniu medzi pamäťou a smerom vopred, D-Link maximalizuje výkon siete a minimalizuje prenos chybných sieťových paketov. Vo výbave má technológiu D-Link Green 3.0 a energeticky úsporný ethernet IEEE 802.3az, ktoré znižujú prevádzkové náklady bez toho, aby ovplyvnili výkon a funkčnosť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps
Typ switchu: stolný
Funkcie switcha: PoE
Počet RJ-45: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: D-link

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 190 mm
Výška: 38 mm
Hĺbka: 120 mm

Prenos dát

Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps
Max. prenosová rýchlosť: 1000 Mbit

Funkcie

Typ switchu: stolný
Funkcie switcha: PoE

Konektivita

Počet RJ-45: 8

Ďalšie parametre

Typ produktu: Switch

Ostatné

Kód produktu: DGS-1008P/E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore