Danalock V3 Bluetooth


Inteligentný zámok, Oblasť využitia: zabezpečenie, Napájanie: Batérie, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Použitie: interný, Technológia smart ovládania: Bluetooth. Viac info


Cena 179,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentný zámok Danalock V3 Bluetooth poskytuje vzdialené ovládanie pre zamykanie / odomykanie dverí. Pracuje samostatne prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth. Výhodou je jednoduchá inštalácia, potrebná je však vhodná cylindrická vložka (nie je v balení). Inteligentný zámok je napájaný 4x CR123 batériami (nie sú v balení). Ovládanie mimo dosahu Bluetooth je možné s pomocou Wi-Fi mostíka Danabridge V3. Zámok funguje s Android aj iOS zariadeniami pomocou aplikácie Danalock od Poly-Control. Pre Apple zariadenia s Danalock od Poly-Control ale nie je možné použiť tento zámok s aplikáciou Domácnosť priamo nainštalovanej v Apple zariadeniach.

Nové štandardy

Nová verzia Danalock V3 je založená na želaniach oddaných zákazníkov a poslednom vývoji v bezpečnosti dát a technológií inteligentných domácností. Menšie, bezpečnejšie, odolnejšie a jednoduchšie na inštaláciu - to je zariadenie Danalock V3, ktoré je lídrom na trhu s inteligentnými zámkami.

Najjednoduchší prístup

Situácia, že ste jediným vlastníkom vášho Danalock zámku. Avšak chcete, aby ostatní mali prístup do vášho domova, stačí vytvoriť a odoslať trvalé, opakujúce sa alebo dočasné prístupové kľúče prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Notifikácie priamo na váš smartfón, keď používatelia príjmu vašu pozvánku alebo keď sa zámok použije. Danalock uľahčuje deťom zamknúť a odomknúť dvere a presne viete, kedy sú dvere použité - a kým.

Jednoduché prispôsobenie a montáž

Danalock je jediný inteligentný zámok, ktorý sa hodí do každého regiónu na celom svete - od USA a Európy po Japonsko. Montáž zariadenia je jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Ľahko ho napasujte do zámku a používajte. Zámok funguje s Android aj iOS zariadeniami pomocou aplikácie Danalock od Poly-Control. Pre Apple zariadenia s Danalock od Poly-Control ale nie je možné použiť tento zámok s aplikáciou Domácnosť priamo nainštalovanej v Apple zariadeniach.

 

 

Bezpečnostný čip na vysokej úrovni a AES 256

Danalock V3 je vybavený špeciálnym čipom TPM, ktorý zvládne všetky bezpečnostné aspekty. Čip ukladá šifrovacie kľúče s mimoriadne vysokou úrovňou bezpečnosti. Spojenia medzi telefónom a zariadením Danalock V3 sa vykonávajú podobne ako TLS 1.2, ktorý používajú banky a bezpečnostné systémy po celom svete. Vysokú úroveň potvrdili spoločnosti ako Apple, Amazon, Google Nest a mnoho ďalších.

Vlastnosti

  • Bluetooth 4.0 (BLE) Verzia
  • Úroveň zabezpečenia: 256bit AES
  • Materiál: eloxovaný hliník / ABS
  • Farba: strieborná
  • Rozmery: 59 x 59 mm
  • Váha s batériou: 195 g
  • Napájanie: 4x CR123 - je potrebné ich dokúpiť
  • Životnosť batérie: 6 - 12 mesiacov (9000 cyklov)
  • Krútiaci moment: 1,5 Nm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Technológia smart ovládania Bluetooth
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Danalock V3 Bluetooth

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami