Danalock POLELOCK V3 HomeKit

  • Doprava zadarmo

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

Nominácia


Chytrý Bluetooth zámok pre Home Kit, Oblasť využitia: zabezpečenie, Napájanie: Batérie, Typ SMART produktu: doplnok, Použitie: interný, Technológia: Bluetooth, Z-wave, Z-Wave Plus, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Apple Home Kit. Viac info


Cena 195,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,92 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Inteligentný zámok Danalock V3 BT HomeKit bez cylindrickej vložky s hliníkovým dizajnom ponúka nový štandard prístupu do vašej domácnosti. Je kompatibilný so systémami Apple Homekit, Z-Wave, Zigbee aj Bluetooth 4.2. Jednoduchosť používania znamená, že ak máte plné ruky s taškami, zámok detekuje vašu prítomnosť a otvorí dvere automaticky. Prístup môžete otvoriť vašim blízkym či známym, čím môžete otvoriť/zatvoriť dvere a monitorovať aktivitu odkiaľkoľvek. Systém je kompatibilný so všetkými štandardnými dverami a po príchode/odchode z domu dokáže spustiť sekvenciu aktivít smart zariadení pre ideálnu atmosféru. Zámok Danalock V3 BT Homekit ponúka nadštandardnú bezpečnosť prostredníctvom AES 256 bit kódovania, zbavujúceho vás obáv. Zámok Danalock V3 HomeKit funguje len s iOS zariadeniami iPhone, iPad. Ak sa používa Apple TV/HomePod ako centrum inteligentnej domácnosti, je možnosť sa s Apple TV alebo HomePod-om priamo spárovať. Okrem aplikácie určenej pre Apple zariadenia Danalock od Poly-Control je možné použiť produkt Danalock V3 aj s aplikáciou Domácnosť priamo nainštalovanej v Apple zariadeniach. Upozornenie: tento výrobok nie je samostatne funkčný. Je určený pre montáž s bezpečnostnou cylindrickou vložkou M & C Color, alebo Gerda.

Moderný dizajn a inteligentný prístup 

Nielen funkčnosť ale aj vzhľad hrá rolu vo vyberaní inteligentného zámku a Danalock V3 BT HomeKit vyniká svojím strieborným, eloxovaným hliníkovým telom, s kompaktnou veľkosťou 59x59 mm a kvalitným dánskym dizajnom s dlhou životnosťou. K dizajnu tohto zámku prispelo viac než desaťročie skúseností, čím je jeho montáž jednoduchšia a použitie rozsiahlejšie než kedykoľvek predtým. Inštalácia a nastavenie vám nezaberie takmer žiadny čas, kedže stačí zámok Danalock V3 napasovať do existujúceho zámku vašich dverí (alebo použiť cylindrickú vložku, predajnú samostatne podľa typu dverí) a potom už len pomocou Bluetooth a aplikáciou Danalock, alebo cez HomeKit, vytvoriť digitálny prístupový kľúč. Ostatným rodinným príslušníkom a známym môžete vytvoriť trvalé, opakujúce sa, či dočasné digitálne kľúče a zaslať im ich cez SMS, e-mail, alebo zdieľaným prístupom v HomeKit. Získate tak aj notifikácie pri prijatí pozvánky aj kedykoľvek keď sa zámok použije. Manuálne odomykanie/zamykanie je použitím funkcie TwistAssist jednoduché. Stačí jemne otočiť úchytom a dvere dokončia pohyb za vás a po 5 sekundách môžete otáčať späť, zatiaľčo Danalock už zvládol vykonať odomknutie/zamknutie. 

Vysoký rozsah funkčnosti s maximálnou bezpečnosťou 

Už sa nemusíte obávať straty kľúča či zabudnutého kódu zabezpečenia dverí. Inteligentný zámok Danalock V3 BT HomeKit uľahčí váš život a zaistí aby ste vždy vedeli o odomykaní/zamykaní vašich dverí. Či už ide o vašeho partnera alebo deti, budete informovaný o tom kedy a kým bol zámok použitý. Danalock ale posúva funkcie zámkov oveľa ďalej, čo robí z verzie V3 tú najpružnejšiu platformu s možnosťou interoperability s viacerými platformami (Apple HomeKit, Z-Wave plus, Zigbee a Bluetooth). Odomknutie/zamknutie dokáže spustiť sekvenciu inteligentnej domácnosti a zaistiť alarm, snímače, vypnutie/zapnutie svetiel, TV a mnoho ďalších. Je to možné prostredníctvom rozhrania API a SDK a dosahu 50 m, čím vám ušetrí čas a pri odchode z domu vo vás zanechá pocit bezpečia. Bezpečnosť je pre Danalock jednoznačne základom, vďaka špeciálnemu čipu TPM, ktorý ukladá šifrovacie kľúče, komunikáciou medzi smartfónom a zariadením TLS 1.2, ktorú používajú aj banky a úrovňou zabezpečenie AES 256 bit. Napájanie je 4 x CR123 batériami (nie sú v balení) a ich životnosť je okolo 1 roka (9000 cyklov). K inteligentnému zámku Danalock je potrebné dokúpiť 4 x CR123 a cylindrickú vložku Gerda. Ovládanie mimo dosahu Bluetooth je možné s pomocou Wi-Fi mostíka Danabridge V3.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia vlámania
Typ SMART produktu doplnok
Oblasť využitia zabezpečenie
Technológia ZigBee, Bluetooth, Z-wave, Z-Wave Plus

Ocenenie a hodnotenia produktov

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

Nominácia

0,0 / 5

0 recenzií Danalock POLELOCK V3 HomeKit

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami