Darčekový poukaz pre firmy

Darčekový poukaz NAY je vhodný darček, ktorý môžete využiť na pravidelné odmeňovanie svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov. Oproti bežným papierovým poukazom má veľa praktických výhod, ktoré určite ocenia.

Darčekový poukaz pre firmy

Hodnotu poukazu je možné určiť ľubovoľne

Vyberte si akúkoľvek sumu od 15 € a my vám v tej hodnote vystavíme poukaz. Stačí povedať sumu pri nákupe pri pokladni a my ju obratom nastavíme.

Uplatnenie poukazu

Poukazom môžete uhradiť akýkoľvek tovar alebo službu. Výnimkou je úhrada zálohy za objednaný tovar.
V prípade nákupu prostredníctvou e-shopu www.nay.sk je možná úhrada poukazom iba pri osobnom odbere s platbou pri vyzdvihnutí tovaru.

Darčekový poukaz je možné kedykoľvek znovu dobiť

Ak darčekové poukazy venujete svojim zamestnancom alebo partnerom, môžete ich na diaľku opätovne nabiť kreditom. Môžete ich teda využiť ako opakovaný vernostný benefit. O podmienkach opakovaného dobitia kreditu sa môžete informovať na adrese info@nay.sk alebo na infolinke 02/44 555 444 .

Nemusíte ho minúť naraz

Na rozdiel od iných poukazov môžete náš darčekový poukaz míňať postupne, nemusíte minúť celú jeho hodnotu pri jednom nákupe. Ak má napríklad poukaz hodnotu 100 €, môžete minúť pri jednej návšteve 30 € a pri ďalšej 70 €. Je to len na vás.

Môžete ho kombinovať aj s ďalšími spôsobmi platby

Platbu poukazom môžete kombinovať s platbou v hotovosti, s platobnou a kreditnou kartou alebo aj s nákupnými poukazmi akceptovanými v predajniach NAY. Taktiež je možná kombinácia platby s klubovou kartou NAY Extra.

Platnosť poukazu je 12 mesiacov

Poukaz je si možné uplatniť do jedného roka od nákupu. O termíne platnosti sa môžete informovať na našich predajniach priamo u pracovníka pokladne alebo na infolinke 02/44 555 444 .

Bez poplatkov za vydanie a použitie

Zakúpenie poukazu je bezplatné. S používaním poukazu nie sú spojené žiadne dodatočné poplatky.

Väčšie objednávky riešime individuálne

Poukaz zkúpite v ktorejkoľvek predajni NAY a v ktorejkoľvek si ho môžete aj uplatniť. Pri väčších objednávkach (nad 50 ks) je na zakúpenie v centrále NAY a.s. Informácie o nákupe väčšieho objemu poukazov vám poskytneme na adrese info@nay.sk alebo na infolinke 02/44 555 444 .

Aj na faktúru

Nákup poukazov je možné uskutočniť v hotovosti, platobnou alebo kreditnou kartou a fakturačným nákupom. Pri fakturačnom nákupe či platbe prevodom sa poukazy klientovi vydávajú až po pripísaní úhrady na účet NAY a.s. (cca 2 pracovné dni po pripísaní úhrady).

Provízia za nákup poukazov

O podmienkach poskytovania provízie pri nákupe darčekových poukazov sa môžete informovať na adrese info@nay.sk

Všetko o nákupe