Darčekový poukaz pre firmy

Darčekový poukaz NAY je vhodný darček, ktorý môžete využiť na pravidelné odmeňovanie svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov. Oproti bežným papierovým poukazom má veľa praktických výhod, ktoré určite ocenia.

Darčekový poukaz pre firmy

 

Kúpa darčekového poukazu

Poukaz si môžete zakúpiť v eshope www.nay.sk alebo v ktorejkoľvek kamennej predajni NAY.

Vyberiete si hodnotu poukazu

Môžete si vybrať zo štyroch nominálnych hodnôt poukazov. A to 20€, 50€, 100€ alebo 200€.

Uplatnenie poukazu

Poukaz je platný v eshope www.nay.sk a všetkých kamenných predajniach NAY.
Poukazom môžete uhradiť akýkoľvek tovar alebo službu. Výnimkou je úhrada zálohy za objednaný tovar.

Nemusíte ho minúť naraz

Na rozdiel od iných poukazov môžete náš darčekový poukaz míňať postupne, nemusíte minúť celú jeho hodnotu pri jednom nákupe. Ak má napríklad poukaz hodnotu 100 €, môžete minúť pri jednej návšteve 30 € a pri ďalšej 70 €. Je to len na vás.

Môžete ho kombinovať aj s ďalšími spôsobmi platby

Platbu poukazom/poukazmi môžete kombinovať s platbou v hotovosti, s platobnou a kreditnou kartou alebo aj s bankový prevodom na účet. Taktiež je možná kombinácia platby s klubovou kartou NAY Extra.

Platnosť poukazu je 12 mesiacov

Poukaz je si možné uplatniť do jedného roka od nákupu. O termíne platnosti sa môžete informovať na našich predajniach priamo u pracovníka pokladne alebo na infolinke 02/44 555 444. Po skončení platnosti sa poukaz stáva neplatným a nie je možné ho uplatniť.

Bez poplatkov za vydanie a použitie

So zakúpením a používaním poukazu nie sú spojené žiadne dodatočné poplatky.

Väčšie objednávky riešime individuálne

Pri väčších objednávkach (nad 50 ks) sa predaj poukazov realizuje prostredníctvom centrály NAY a.s. Informácie o nákupe väčšieho objemu poukazov vám poskytneme na adrese info@nay.sk alebo na infolinke 02/44 555 444.

Aj na faktúru

Nákup poukazov je možné uskutočniť v hotovosti, platobnou alebo kreditnou kartou a fakturačným nákupom. Pri fakturačnom nákupe či platbe prevodom sa poukazy klientovi vydávajú až po pripísaní úhrady na účet NAY a.s. (cca 2 pracovné dni po pripísaní úhrady).

Provízia za nákup poukazov

O podmienkach poskytovania provízie pri nákupe darčekových poukazov sa môžete informovať na adrese info@nay.sk

Dobropisovanie nákupu

Pri tovare, na ktorého nákup bol uplatnený Darčekový poukaz NAY, Vám bude (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) vrátená čiastka prostredníctvom náhradného Darčekového poukazu. Poukaz sa nezamieňa za hotovosť.