Days Gone PS4 hra

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 57,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Days Gone je exkluzívna survival hra pre PS4. Príbeh sa odohráva v postapokalyptickom svete, kde vypukla nákaza, ktorá zničila väčšinu populácie a časť preživších premenila na Freakerov, proti ktorým bude hlavný hrdina motorkár a lovec odmien Deacon St. John bojovať. Hra sa odohráva v otvorenom svete, v ktorom sa všetko mení s prichádzajúcou nocou a zmenami počasia. S Daeconom budete putovať týmto svetom na vlastnú päsť. Budete hľadať materiál na opravu motorky a zbraní, benzín, zdravotnícky materiál a hlavne dôvod, prečo prežiť.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 31 %
Popis produktu

Otvorený dynamický svet

Days Gone sa odohráva vo veľkom a otvorenom svete, ktorý hlavný hrdina brázdi na svojej motorke. Svet je skvele graficky spracovaný a ponúka nevšedný zážitok. Vynikajúcim prvkom je striedanie dňa a noci a tiež počasia. Záleží len na vás, ako sa s týmito zmenami pobijete.

Boje s Freakery

Svet je plný nakazených ľudí, ktorí sa premenili na Freakerov. Freakeri sa počas hry vyvíjajú a prispôsobujú sa oblasti, kde žijú. Navyše sa prispôsobujú aj tým čo prežili a obývajú danú oblasť. Boje s nimi budú občas veľmi ťažké a budete musieť využívať všetky dostupné prostriedky, či už zbrane alebo pasce, k tomu, aby ste prežili ich útoky.

Vynikajúce prostredie

Hra sa odohráva na americkom severozápade, ktorý je krásny, ale číha v ňom aj nebezpečenstvo. V hre môžete uvidieť lúky, lesy, zasnežené hory a tiež lávové polia.

Pútavý príbeh

Vynikajúce grafické spracovanie doplňuje perfektný príbeh. Hlavný hrdina Deacon St. John je pôvodne motorkár a lovec odmien. Prežije však veľkú osobnú stratu a je len na ňom, ako sa s ňou vyrovná. V príbehu nebudú chýbať zrady, zúfalstvo ani sklamanie. Nájde hlavný hrdina spolu s vami dôvod prečo prežiť?

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 175 mm
Výška: 15 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 135 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719796718

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore