Deadly Premonition 2 - Nintendo Switch hra


Médium: Game card, Platforma: Nintendo Switch, Lokalizácia: anglická,


Cena 39,90 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 44,90 € Zobraziť nápoveď

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hra Deadly Premonition 2 (A Blessing in Disguise) na Nintendo Switch je pokračovaním napínavej detektívky, ktorá vás opäť zavedie na tajomné miesta. Vašou úlohou bude vyšetrovanie vrážd, ktoré sa odohrávajú v Le Carré. Zaujímavým prvkom hrateľnosti sú časové prechody a hľadanie v spomienkach, ktoré vás zavedú na stopu vrahovi. Príbeh je zameraný na vyšetrovateľov Jonesa a Davisovú. Otvorený herný svet prináša mnoho vylepšení. Môžete sa presúvať pešo a detailne objavovať miestnu krajinu, alebo si zvoľte rýchlejší spôsob v podaní skateboardu. Hra ponúka úpravu postáv, rovnako aj vylepšovanie ich schopností. Deadly Premonition 2 je vhodná od 16 rokov a je v anglickej lokalizácii.

Pátranie po vrahovi pokračuje

Záhady a vraždy sú späť. Ponorte sa po pokračovania detektívnej hry plnej tajomstiev, otázok a pátrania po vrahovi. Hra na Nintendo Switch Deadly Premonition 2 (A Blessing in Disguise) vám ponúka napínavý príbeh. Kombinujte v ňom svoje logické myslenie so zvedavosťou a nájdite odpovede.  

Hľadanie v spomienkach

Dobrá hrateľnosť prichádza spoločne s vylepšeným dejom. V hre sa budú kombinovať časové prechody spojené so spomienkami, vďaka ktorým dokážete nájsť a odhaliť vraha. Spomienky vás zavedú na miesta, na ktorých postavy už boli a vy tak budete môcť opäť zisťovať potrebné informácie a fakty. Dej sa odohráva okolo vyšetrovateľov Jonesa a Davisovej. 

Otvorený herný svet

Určite oceníte herný svet, ktorý má čo ponúknuť. Spoznajte okolitú krajinu a miesta. Pohybujte sa pešo, alebo si vyberte rýchlejší a modernejší spôsob v podaní jazdy na skateboarde. V hre si môžete upravovať postavy a vylepšovať ich schopnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Deadly Premonition 2 - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené