De'Longhi ECAM 290.22.B Magnifica Evo


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: parná tryska, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 250 g, Odvápňovací systém, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 4, Automatické vypnutie, Výška: 36 cm, Šírka: 24 cm, Hĺbka: 44 cm, Hmotnosť: 9,4 kg, Farba: čierna. Viac info


Cena 379,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

17×

97.3% Kvalita
Výborná

89.3% Hodnota za peniaze
Výborná

17 + nakupů

Zobraziť 17 recenzií

Popis produktu

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 290.22.B Magnifica Evo s profesionálnym tlakom 15 barov a príkonom 1450 W umožňuje príprvu kávy 1 stlačením. V ponuke má 4 prednastavené nápoje a trysku na napenenie mlieka pre vaše obľúbené mliečne kávové špeciality.

 

Automatické espresso De'Longhi ECAM 290.22.B Magnifica Evo

  • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
  • Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy
  • Dotykové tlačidlá pre voľbu nápoja
  • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
  • Parná tryska na penenie mlieka
  • Tlak čerpadla 15 barov

De'Longhi Magnifica Evo

S kávovarom De'Longhi Magnifica Evo si vynikajúcu kávu pripravíte jedným stlačením v pohodlí vášho domova. Magnifica Evo nie je len talianske espresso s plnou chuťou, ale na výber máte 4 recepty vrátane Doppio+. Objavte intuitívne ovládanie s farebnými tlačidlami pre priamu voľbu svojho obľúbeného nápoja. Pomocou parnej trysky vyšľaháte krémovú mliečnu penu pre lahodné cappuccino, alebo ju môžete využiť na prípravu horúcej vody na čaj.

Kvalitný oceľový mlynček

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom na získanie tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De'Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú úplne presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú aj profesionálni baristi! Navyše vďaka tzv. "Tubeless Systému" sa znižuje na minimum množstvo namletej kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo pomletej kávy.

Správna teplota vody

Na dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De'Longhi vybavené systémom "Termoblok". Vysoko presné elektronické ovádánie zaisťuje optimálnu teplotu vody, aby boli dosiahnuté perfektné výsledky v šálke. Výhodou systému je tiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého kávovaru.

Odnímateľná sparovacia jednotka

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. sparovacia jednotka, ktorá dávkuje a utláča čerstvo namletú kávu tak, ako by to robil profesionálny barista. Patentovaná sparovacia jednotka De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa druhu zvoleného nápoja. Navyše je vyberateľná, aby bolo možné ju aspoň raz za mesiac prepláchnuť pod tečúcou vodou bez nutnosti používať chemické čistiace prípravky.

Integrovaná tryska na penenie mlieka

Kto si rád pochutí na krémovom cappuccine môže si pripraviť mliečnu penu pomocou tzv. "Cappuccino systému". Integrovaná tryska na penenie mlieka umožní autentickú prípravu kávových špecialít, či už je to nadýchané Cappuccino, jemné Latte Macchiato alebo intenzívne Flat White.

Vlastné nastavenie kávy

Objavte intuitívny ovládací panel s farebnými tlačidlami na priamu voľbu svojho obľúbeného nápoja. Aby však káva bola pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné nastaviť veľkosť a intenzitu kávy a následne uložiť do pamäte prístroja. V nastavení je tiež možnosť zvoliť požadovanú teplotu vody na prípravu nápoja.

Užitočné funkcie

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška adaptéra, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressá súčasne pre úsporu času. V kávovare je tiež možné použiť vopred namletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali dlhšie horúce, disponuje kávovar praktickou funkciou nahrievania šálok.

Automatické procesy čistenia

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí prístroja počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znova prepláchne a zbaví kávových usadenín. Kávovar sám ohlási nutnosť odvápnenia a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápnenia. Časti kávovaru je tiež možné umývať v umývačke riadu.

Automatické vypnutie

Funkcia automatického vypnutia umožní šetriť energiu a starať sa o životné prostredie, aj keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden zo štyroch dostupných intervalov, po uplynutí ktorých sa prístroj automaticky prepne do pohotovostného režimu. Nemusíte sa báť ani o čistotu prístroja, pretože pred vypnutím sa vnútorný okruh automaticky prepláchne.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 250 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Nie
Počet užívateľských profilov 1
Počet prednastavených nápojov 4

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

17 recenzií De'Longhi ECAM 290.22.B Magnifica Evo

97.3% Kvalita
Výborná

89.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Marek

11. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáAlžbeta

10. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaStefan

27. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • lahka manipulácia,splna vsetko co ptrebujem
  • dizajn

Delonghi patri medzi top kávovary


Jaroslav

4. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca