De'Longhi ECAM 290.61.B Magnifica Evo

Zobraziť


Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 250 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet užívateľských profilov: 1, Počet prednast.nápojov: 5 Viac info


Cena 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 59,90 €

Zobraziť set

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Kúpte vo výhodnom sete

4,8 / 5

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 290.61.B Magnifica Evo s profesionálnym tlakom 15 barov a príkonom 1450 W umožňuje príprvu kávy 1 stlačením. V ponuke má 5 prednastavených nápojov a LatteCrema systém pre lahodné mliečne nápoje.

 

Automatické espresso De'Longhi ECAM 290.61.B Magnifica Evo

 • Príkon: 1 450W
 • Objem vodného zásobníka: 1 800ml
 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Dotykové tlačidlá na voľbu nápoja
 • Automatický systém napeňovania mlieka
 • Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 15 barov

De'Longhi Magnifica Evo

S kávovarom De'Longhi Magnifica Evo si vynikajúcu kávu pripravíte jedným stlačením v pohodlí domova. Magnifica Evo nie je len talianske espresso s plnou chuťou, ale na výber máte až 5 rôznych receptov. Objavte intuitívne ovládanie s farebnými tlačidlami pre priamu voľbu svojho obľúbeného nápoja. Vďaka jedinečnému systému penenia mlieka „LatteCrema“ bude vaša mliečna káva chutiť dokonale. S novou funkciou My Latte si navyše môžete svoj mliečny nápoj prispôsobiť podľa ľubovôle a uložiť do pamäte.

Kvalitný oceľový mlynček

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom na získanie tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De'Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú úplne presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú aj profesionálni baristi! Navyše vďaka tzv. "Tubeless Systému" sa znižuje na minimum množstvo namletej kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo pomletej kávy.

Správna teplota vody

Na dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De'Longhi vybavené systémom "Termoblok". Vysoko presné elektronické ovádánie zaisťuje optimálnu teplotu vody, aby boli dosiahnuté perfektné výsledky v šálke. Výhodou systému je tiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého kávovaru.

Odnímateľná sparovacia jednotka

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. sparovacia jednotka, ktorá dávkuje a utláča čerstvo namletú kávu tak, ako by to robil profesionálny barista. Patentovaná sparovacia jednotka De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa druhu zvoleného nápoja. Navyše je vyberateľná, aby bolo možné ju aspoň raz za mesiac prepláchnuť pod tečúcou vodou bez nutnosti používať chemické čistiace prípravky.

Krémová mliečna pena

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. LatteCrema systém si poradí aj s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenie mliečneho systému je karafa vybavená funkciou automatického čistenia, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonale čistá.

Vlastné nastavenie kávy

Objavte intuitívny ovládací panel s farebnými tlačidlami na priamu voľbu svojho obľúbeného nápoja. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné nastaviť veľkosť a intenzitu kávy. Vďaka funkcii „My Latte“ si navyše môžete prispôsobiť váš obľúbený mliečny nápoj podľa ľubovôle a následne uložiť do pamäte prístroja. V nastavení je tiež možnosť zvoliť požadovanú teplotu vody na prípravu nápoja.

Užitočné funkcie

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška adaptéra, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressá súčasne pre úsporu času. V kávovare je tiež možné použiť vopred namletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali dlhšie horúce, disponuje kávovar praktickou funkciou nahrievania šálok.

Automatické procesy čistenia

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí prístroja počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znova prepláchne a zbaví kávových usadenín. Kávovar sám ohlási nutnosť odvápnenia a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápnenia. Časti kávovaru je tiež možné umývať v umývačke riadu.

Automatické vypnutie

Funkcia automatického vypnutia umožní šetriť energiu a starať sa o životné prostredie, aj keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden zo štyroch dostupných intervalov, po uplynutí ktorých sa prístroj automaticky prepne do pohotovostného režimu. Nemusíte sa báť ani o čistotu prístroja, pretože pred vypnutím sa vnútorný okruh automaticky prepláchne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 250 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 1
Počet prednast.nápojov 5

Hodnotenie

4,8 / 5

4 recenzie De'Longhi ECAM 290.61.B Magnifica Evo

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Martina

2. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Kavora pouzivame uz dva mesiace a ide dobre, avsak cierny by som uz nekupila, radsej strieborny. Nema zvlast napenovanie mliecka, to nam velmi chyba len s kavou, mame aj iny z DeLonghi a ten ma aj funkciu napenovania, nadobka na mlieko je tu mala a dost neprakticka a nesikovna. Nabuduce urcite zase priplatimee za lepsi, ale tak tento bbol lacnejsi ako ten prvy takze hned je to aj citit....


Marek

19. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaRudolf

23. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Všetko funguje ako má.
 • Nedá sa pozrieť pocet urobených káv,,ale nieje to chýba .????

Chutná káva.vsetko ako som chcel.


Dagmar

4. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Čerstvá kávička s mliekom neskutočná chuť

Ústretový personál, výrobok spĺňa očakávania.