De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore


Automatické espresso, Smart ovládanie mobilom, Maximálny prevádzkový tlak: 19 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 300 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 50, Cappuccino 1 tlačidlom, Automatické vypnutie, Výška: 38,5 cm, Šírka: 26 cm, Hĺbka: 45 cm, Hmotnosť: 11,4 kg, Farba: strieborná. Viac info


Cena 899,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 929,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 18,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

40×

96.8% Kvalita
Výborná

89.7% Hodnota za peniaze
Výborná

40 + nakupů

Zobraziť 40 recenzií

Popis produktu

Smart kávovar De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore s intuitívnym ovládaním umožňuje prípravu 50 nápojov 1 dotykom.

De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore

 • V ponuke až 50 nápojov jedným stlačením
 • Studená alebo horúca mliečna pena, z mlieka či rastlinných nápojov
 • Technológia Cold Extraction pre cold brew nápoje
 • Exkluzívna technológia Bean Adapt
 • Funkcia So sebou
 • Farebný dotykový displej
 • Menu v slovenskom jazyku

Viac ako 50 ľadových a horúcich nápojov v štýle Perfetto! Inovatívny kávovar Eletta Explore určite zaujme takmer nekonečnou ponukou nápojov. Kávovar disponuje 2 karafami na napeňovanie mlieka na horúcu alebo studenú mliečnu penu. Patentovaný systém LatteCrema zaručuje dokonalé výsledky v každej šálke, a to aj pri použití rastlinných nápojov. Exkluzívna technológia "Cold Extraction" pripraví osviežujúci Cold Brew do 5 minút. Dotykový, farebný 3,5" displej umožňuje okrem iného rýchly prístup ku všetkým receptom a personalizáciu vašich obľúbených kávových nápojov.

Bean Adapt technológia

Kávovar disponuje exkluzívnou technológiou Bean Adapt, ktorá vyvažuje hrubosť mletia, množstvo kávy a teplotu sparenia tak, aby bola zabezpečená dokonalá extrakcia, a zároveň zachovaná špecifická chuť danej kávovej odrody. Stačí zadať druh kávových zŕn a stupeň praženia do aplikácie Coffee Link, a vaše espresso bude pripravené v najvyššej kvalite.

Výber horúcich a ľadových nápojov je takmer nekonečný

Eletta Explore ponúka až 50 nápojov jedným stlačením. 4 užívateľské profily umožnia každému členovi rodiny prispôsobiť si svoj nápoj , nastaviť veľkosť, pomer kávy a mlieka, arómu a požadovanú teplotu, taktiež vytvoriť vlastný recept. 

Perfektné cappuccino

Patentovaný systém LatteCrema Hot dokáže automaticky pripraviť dokonalé cappuccino s krémovou mliečnou penou. Dokonca sú na výber tri stupne napeňovania – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí aj s napeňovaním rastlinných nápojov. Pre ľahšiu údržbu systému je mliečna karafa vybavená čistiacou funkciou, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary.

Studená mliečna pena jedným stlačením

Lahodné ľadové nápoje v pohodlí domova sú na dosah. Kávovar Eletta Explore má integrovaný systém LatteCrema Cool, ktorý našľahá mlieko na studenú mliečnu penu. Špeciálne vyvinutá receptúra zaistí, že pripravená káva je plná chuti a zároveň osviežujúca. S týmto kávovarom sa otvára svet ľadových verzií cappuccino, flat white alebo americano, a nekonečné možnosti originálnych experimentov s rôznymi prísadami – napr. ochutené sirupy, čokoláda, rastlinné nápoje alebo drvené orechy.

Dotykový displej pre intuitívne ovládanie

Ovládať kávovar Eletta Explore je jednoduché a intuitívne, za čo patrí vďaka farebnému dotykovému 3,5” displeju. Ovládací panel s dotykovými ikonami umožňuje rýchly prístup k jednotlivým skupinám nápojov. Menu kávovaru je v slovenskom jazyku a užívateľa prevedie celým procesom prípravy kávy a všetkými krokmi spojenými s údržbou a nastavením.

Cold brew nápoje do 5 minút

S De’Longhi technológiou "Cold Extraction" nebudú osviežujúce nápoje Cold Brew žiadny problém. Jediným stlačením sa pripraví Cold Brew alebo Cold Brew Cappuccino. Tieto recepty sú pripravené na báze prekvapkávanej kávy, kedy kávovar pracuje s nízkym tlakom a vodou s izbovou teplotou. Klasické Cold Brew sa maceruje až 24 hodín, ale vy si plnú chuť tohto nápoja môžete užiť už za menej ako 5 minút.

Čerstvo zomletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovar De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore smart má zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Naviac vďaka tzv. "Tubeless Systému" sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.

Obľúbená káva vždy po ruke

Vďaka funkcii "So sebou" sa dá obľúbená káva pripraviť do cestovného termohrnčeka a zásoby energie sú tak dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí zvoliť jednu z troch veľkostí: S, M a L alebo upraviť dávku na ľubovoľnú kapacitu od 235 do 475 ml. Špeciálne navrhnutá odkvapkávacia tácka umožňuje umiestniť termohrnčeky až do výšky 16 cm.

Údržba kávovaru

Kávovar De´Longhi je vybavený automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Kávovar sám ohlási nutnosť odvápnenia a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápnenia. Jednotka vylúhovača je vyberateľná, aby ju bolo možné aspoň raz za mesiac prepláchnuť pod tečúcou vodou bez nutnosti používať chemické čistiace prípravky.

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie

Mobilná aplikácia Coffee Link umožňuje ľahko ovládať funkcie kávovaru, úpravu nápojov podľa osobných preferencií, alebo dokonca vytváranie vlastných receptov. Aplikácia navyše obsahuje viac ako 100 exkluzívnych kávových receptov, návody, veľa užitočných rád alebo interaktívneho sprievodcu, v ktorom sa dozviete, ako sa o kávovar správne starať. Pripojením kávovaru pomocou svojho mobilného telefónu môžete na diaľku pripraviť vybraný nápoj.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 300 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 4
Počet prednastavených nápojov 50

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

40 recenzií De'Longhi ECAM 450.65.S Eletta Explore

96.8% Kvalita
Výborná

89.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Michal

14. 7. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Rýchla príprava rôznych druhov káv
 • Veľkosť nápojov nie je v ml ale len S/M/L/XL

Andrea

9. 7. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výborná kava a ľahké ovládanie všetko čo práve robí vám píše je to super
 • Nic

Sme veľmi spokojný je to super kavovar


Jan

7. 7. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Intuitívne ovládanie v slovenskom jazyku


radoslav

19. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Dizajn, množstvo možností