Denon DP-400 čierny

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skvelý gramofónový prehrávač Denon DP-400 v čiernej farbe je ideálnym zariadením pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorí chcú prehrávať svoje obľúbené platne s detailnou a presnou reprodukciou. Špecifikom je automatický snímač rýchlosti a starostlivo skonštruovaná prenoska S-Shape s optimalizovaným uhlom sledovania a automatickým zdvihom pri skončení záznamu. Zariadenie podporuje prehrávanie pri 33 1/3 ot/min, 45 ot/min či 78 ot/min, vďaka ktorému si vychutnáte plnú šírku svojej vinylovej kolekcie. Podrobnú a bezrezonančnú reprodukciu hudby zabezpečí silná konštrukcia s vysokou intenzitou. Gramofón disponuje odnímateľným ochranným krytom, ktorý možno využiť aj ako stojan pre obal albumu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %

Zvážte aj tento produkt

Skvelý gramofónový prehrávač Denon DP-450USB v čiernej farbe je ideálnym zariadením pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorí chcú prehrávať svoje obľúbené platne s detailnou a presnou reprodukciou. Špecifikom je automatický snímač rýchlosti a starostlivo skonštruovaná prenoska S-Shape s optimalizovaným uhlom sledovania a automatickým zdvihom pri skončení záznamu. Zariadenie podporuje prehrávanie pri 33 1/3 ot/min, 45 ot/min či 78 ot/min, vďaka ktorému si vychutnáte plnú šírku svojej vinylovej kolekcie. Pýši sa integrovaným portom USB-A, aby ste mohli digitalizovať skladby z platní a vytvárať záznamy vo formátoch MP3 alebo WAV. Gramofón disponuje odnímateľným ochranným krytom, ktorý možno využiť aj ako stojan pre obal albumu.

Základné parametre

  • Bluetooth: Nie
  • USB port: Áno
  • Odstup signálu od šumu: 65 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Denon DP-400

Oživte svoju vášeň pre vinyl s Hi-Fi gramofónom Denon DP-400 s automatickým snímačom rýchlosti pre presnú reprodukciu zvuku. Zakrivená prenoska S-Shape a vyvážená pásom poháňaná točňa zvládne vaše záznamy o 33 1/3 ot/min, 45 ot/min alebo 78 ot/min s presnosťou a detailmi originálneho záznamu. Integrovaný phono ekvalizér vytvára otvorenú, obklopujúcu zvukovú scénu pre vaše obľúbené albumy s detailnou a presnou reprodukciou. Zahŕňa kartuš MM. Exkluzívny odnímateľný prachový kryt má dvojaké použitie, slúži aj ako výstavný stojan.

Špeciálne navrhnutá S-Shape prenoska

Obsahuje starostlivo skonštruovanú prenosku S-Shape s optimalizovaným uhlom sledovania v ktoromkoľvek bode záznamu, automatickým zdvihom pri ukončení záznamu a zastavením prehrávania. Keď vinyl dosiahne koniec prehrávania, prenoska sa automaticky vytiahne a zachová vynikajúci stav albumu a kazety. Zakrivené ramienko tvaru S tiež znižuje harmonické skreslenie a zabezpečuje krištáľovo čistý zvukový signál vždy, keď počúvate.

Silná konštrukcia

Silná konštrukcia ponúka silu a vysokú intenzitu potrebnú na reprodukciu podrobnej, bezrezonančnej hudby. Silné steny skrinky a vyvážený tanier poskytujú optimálny povrch pre vašu vinylovú kolekciu, čím sa znižujú vonkajšie vibrácie. Spojte DP-400 so zvyškom Denon Design Series pre odolný systém s vysokým rozlíšením.

Volič rýchlosti

Podporuje prehrávanie pri 33 1/3 ot/min, 45 ot/min a 78 ot/min. Jednoducho hrajte celú vinylovú kolekciu a vychutnajte si jej plnú šírku.

Jednoduché nastavenie a obsluha

Trvá to len niekoľko minút na vybalenie a okamžite funguje pre nováčikov, aj veteránov vinylov. Pripojte DP-400 do svojho obľúbeného zosilňovača alebo systému a okamžite sa pripojte k svojej vinylovej zbierke - je to tak jednoduché.

Exkluzívny, vymeniteľný dvojúčelový kryt proti prachu

Odnímateľný ochranný kryt proti prachu je vybavený moderným dizajnom, ktorý zvyšuje celkovú estetiku DP-400 a zároveň eliminuje problémy s vibráciami, ktoré ovplyvňujú kvalitu hudby spojenú s pripojenými krytmi. Využite ho aj ako stojan pre obal albumu, umiestnite prachový kryt vzpriamene na priloženú základňu a ukážte ho hrdo priateľom a rodine.

Gramofónový ekvalizér

Vstavaný gramo ekvalizér vytvára otvorenú, obklopujúcu zvukovú scénu, ktorá oživí vašu obľúbenú vinylovú kolekciu a zároveň ostáva v súlade s originálnou nahrávkou, ako ju zamýšľal umelec. Pripojte ho priamo k AV prijímaču, komponentu systému alebo integrovanému zosilňovaču, ktorý nemá koncovku phono pre bezproblémové používanie.

Možnosti prenosky

Zahŕňa prenosku MM určenú na presnejšie počúvanie a pridávanie hudobných detailov. Ak dávate prednosť počúvaniu prostredníctvom prenosky MC, ľahko vymeníte existujúcu kazetu MM tak, aby vyhovovala vašim zvukovým preferenciám. 

Vážený tanier s pásovým pohonom s automatickým senzorom

Integrovaný automatický snímač presne riadi platňu, čím zabraňuje nežiaducim kolísaniam rýchlosti počas prehrávania - vychutnajte si reprodukciu zvuku presne tak, ako to zamýšľal umelec.

Kompaktná veľkosť

So šírkou iba 41 cm je DP-400 skonštruovaný tak, aby bez problémov zapadol do vášho existujúceho Hi-Fi systému. Aj napriek tomu, že je kompaktný, dodáva silný a podrobný zvuk, ktorý od Denonu očakávate.

Sofistikovaná estetika Design Series

Bezproblémovo sa spája s populárnym dizajnom Denon Design Series, DP-400 má sofistikovaný tvar a pevnú konštrukciu. Odolné hliníkové materiály ponúkajú moderný estetický vzhľad. Spárujte ho so zvyškom radu Denon Design Series, aby ste skompletizovali svoj elegantný systém Hi-Fi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Nie
USB port: Nie
Odstup signálu od šumu: 65 dB
Rýchlosť: 45, 78, 33
Predzosilňovač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Denon
iSmart: Nie
Rýchlosť: 45, 78, 33

Konektivita

iBluetooth: Nie
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 41,4 cm
Výška: 13,2 cm
Hĺbka: 34,2 cm
Hmotnosť: 5,8 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie

Zvuk

Odstup signálu od šumu: 65 dB

Ďalšie parametre

Predzosilňovač: Nie

Ostatné

Kód produktu: DP400BKEM

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore