Dolce Gusto kompatibilné kapsule

Na rýchlu a pohodlnú prípravu kávy s Dolce Gusto ste si už zvykli. Teraz prišiel čas na vyskúšanie kompatibilných kapsúl. Rozšírte si domácu ponuku kávových špecialít a majte výber ako v kaviarni.

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Dolce Gusto
Kapsulový systém
iné
Typ nápoja
Nescafe
Značka

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Kapsule pre Dolce Gusto: Výber ako v kaviarni

Na Nay.sk nájdete viac ako 50 druhov kompatibilných kapsúl:

  • Kompatibilné kapsule Nescafé: Vybrať si môžete kapsule zo širokej ponuky čiernych káv a mliečnych variantov ako cappuccino, latte macchiato s rôznymi príchuťami a čokoládové nápoje.
  • Kompatibilné kapsule Starbucks: Žiaden lockdown vás už nerozhodí. Značku Starbucks si vychutnáte vďaka kávovaru Dolce Gusto z pohodlia domova. Na svoje si prídu milovníci čiernej kávy aj mliečnych variácií s príchuťami.

TIP:

Koľko kapsúl?
1
na čierne kávy,

2
na mliečne nápoje: najprv dáte do kávovaru kapsulu s mliečnou zmesou, čím sa vytvorí mliečny základ a potom pridáte kapsulu s kávou.

Pozor na neoriginálne a plniteľné kapsule

Vidina ušetrených peňazí už mnohých zlákala ku kúpe neoriginálnych a plniteľných kapsúl. Pôžitok z dobrej kávy Dolce Gusto si vychutnáte, pokiaľ budete dodržiavať tieto rady:

  1. Kapsule sú na jedno použitie – nefungujú ako viacnálevový čaj. Nesnažte sa ušetriť a z jednej kapsule vyrobiť kávy dve. Výsledok by vám barista určite nepochválil.
  2. Plniteľné kapsule existujú, ale – na internete nájdete nepreberné množstvo opakovane plniteľných kapsúl. V snahe zachrániť matičku Zem však môžete zničiť svoj kávovar. Preto vyberajte z plniteľných kapsúl, ktoré sú kompatibilné s vaším kávovarom. Počítajte tiež s tým, že príprava kávy vám zaberie dlhší čas, častokrát ani kompatibilné plniteľné kapsule dobre netesnia.
  3. Vyhnite sa bezmenným kapsulám – síce ušetríte, ale kávovar môžete trvalo poškodiť.

Chýba vám ešte niečo? Napríklad taký držiak na kapsule. Všetko potrebné nájdete v sekcii príslušenstvo pre kapsulové kávovary.