Doplnky

Kuchynské doplnky tvoria dušu každej kuchyne. Sú to práve tie pomôcky na varenie, ktoré využívame každý deň. Od príborov cez utierky a dosky na krájanie – doprajte svojej kuchyni pohodlie a vyberte praktické kuchynské doplnky, ktoré ešte nemáte. Zjednodušte si život.

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

držiak
Typ doplnku

Zobrazujeme 2 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Catler MKB 10 Torri blok na nože

Catler MKB 10 Torri

Blok na nože, Typ doplnku: držiak, Materiál: Drevo, Farba: béžová, Hmotnosť: 2356 g


84,99 €

Catler MKB 10 Adda blok na nože

CATLER MKB 10 ADDA

0% úrok na splátky

Blok na nože, Typ doplnku: držiak, Materiál: Drevo, Farba: hnedá, Hmotnosť: 2918 g


Cena 108,99 €

0 % splátky 10,90 € / mes.

O kategórii

Kuchynské doplnky do domácnosti

Kuchyňa je jednou z najviac frekventovaných miestností v dome. Preto je potrebné tento priestor efektívne zorganizovať a vybaviť ho funkčnými doplnkami a kuchynským riadom. Kuchynské doplnky prispievajú k efektívnemu plánovaniu priestoru a zdobia ho pestrými farbami a materiálmi. Luxusné príbory, doštičky na krájanie, rozdeľovače kuchynských políc, odkvapkávače na riady alebo držiaky na utierky – to všetko v kuchyni potrebujeme, aby bol priestor zorganizovaný a naplno využitý.

Poriadok v kuchyni alebo kuchynské doplnky na usporiadanie priestoru

Poriadok je v kuchyni dôležitý. Nesprávne usporiadanie kuchynského náčinia môže pôsobiť chaoticky, a tiež sa v takom prostredí ťažko varí. Základom sú kuchynské doplnky pre pohodlné a bezpečné varenie.

Kuchynské držiaky na nože usporiadajú ostré nože bezpečným spôsobom a tak, aby ste ich mali pri varení vždy po ruke.

Po umývaní riadu je potrebné taniere odložiť na praktické miesto. Odkvapkávače riadu dnes nájdete v rôznych dizajnoch a veľkostiach, aby zapadli do každej tradičnej i modernej kuchyne.

Kuchynský stojan uloží tie malé veci ako hubky a kefy na riad, ktorým neviete nájsť miesto. Najpoužívanejšie kuchynské organizéry by mali byť zavesené v správnej výške, aby nespadli a boli ľahko dosiahnuteľné. Stojany predstavujú ďalší spôsob, ako udržať poriadok v príboroch, tanierochpohároch.

Kreatívne zariadenie do kuchyne

Zaujímavý držiak na kuchynské utierky, lievik alebo farebné či nerezové slamky do kuchyne na netradičnom mieste dodajú miestnosti atmosféru i funkčné využitie priestoru.

Kvalitné dózy na potraviny dokážu uskladniť nápoje, koreniny i čaje a chrániť ich pred vonkajšími vplyvmi a hmyzom. Sofistikovaný dizajn dotvorí kuchynské prostredie a vaše potraviny budú v suchu a bezpečí.