Doprava domov zadarmo

Dopravu ťažkého tovaru máte u nás zadarmo. Pri nákupe v e-shope môžete využiť dopravu zadarmo pri každej objednávke nad 60 €.

Doprava domov zadarmo

Hlavné výhody

  1. Bezplatná doprava tovaru nad 30 kg pri nákupe v predajni
  2. Bezplatná doprava objednávky nad 60 € pri nákupe v e-shope
  3. Doručujenie tovaru po celom Slovensku

Pozrite si porovnanie výhod dopravy NAY

Rozšírené možnosti dopravy

Chcete si vybrať deň a čas doručenia? Potrebujete ďalšie služby ako napríklad vynášku, umiestnenie spotrebiča priamo na miesto používania alebo odvoz starého spotrebiča? V tom prípade využite NAY Dopravu.

Viac o Doprave 
 

Ak vám nevyhovuje doručenie tovaru počas pracovného dňa, môžete využiť aj NAY Dopravu večer a cez víkend – vašu objednávku vám doručíme v termíne, ktorý si vyberiete, či už v čase od 17:00 do 20:00hod alebo cez víkend. A v cene máte aj všetky služby ako pri NAY Doprave.

Viac o doručení večer a cez víkend


Podrobnejšie informácie o Doprave domov zadarmo

  • Tovar Vám doručíme po prvé uzamykateľné dvere domu. Pri rodinnom dome po vstupnú bránu na hranici pozemku (ak je dom oploteny) a pri bytovom dome po vchodové dvere vedúce do spoločných priestorov.
  • Tovar doručujeme len po spevnenom povrchu. V opačnom prípade (nespevnený povrch, lesná cesta, stavenisko ap.) bude tovar odovzdaný na najbližšom možnom mieste zastavenia vozidla.

  • Pri tovare, ktorý máme na sklade, vám objednávku zvyčajne doručíme do dvoch až troch pracovných dní.
  • Tovar na objednávku musíme objednať u nášho dodávateľa, čo môže trvať niekoľko dní či týždňov.
  • Pri nákupe v predajni vám konkrétny dátum doručenia upresníme hneď pri objednávke dopravy.
  • Pri objednávke v e-shope vám pošleme e-mail a SMS o expedovaní objednávky v deň doručenia , rovnako vás o doručení bude telefonicky kontaktovať kuriér.

Všetko o nákupe