Ducati Cross-E Sport


E-kolobežka, Maximálna nosnosť: 120 kg, Určenie: univerzálny, Kapacita batérie: 10,4 Ah, Maximálny dojazd: 45 km, Výkon motora: 500 W, Max. rýchlosť: 25 km/hod.. Viac info


Cena 1 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Robustná elektrická kolobežka Ducati Cross-E Sport s výkonným motorom a skladacím mechanizmom bude ideálnou voľbou pre štýlovú prepravu po meste.

Robustný ale štýlový parťák do mesta

Vychutnajte si pohodlnú, štýlovú prepravu po meste bez obmedzenia. Elektrická kolobežka Ducati Cross-E Sport bude perfektným pomocníkom, ktorého si zamilujete a vďaka ktorému už viac nebudete závislí od hromadnej dopravy. Skladacia konštrukcia prinesie pohodlné prenášanie a skladovanie. Rám je vyrobený zo zliatiny ocele a užívateľa poteší nie len svojím elegantným robustným prevedením ale najmä úžasným výkonom.

Maximálny komfort a výkon v jednom

Elektrická kolobežka Ducati Cross-E Sport je vybavená výkonným dimenzovaným motorom, ktorý poháňa zadné koleso, takže ju neprekvapí žiaden kopec a dosiahne rýchlosť až 25 km/h. Spolu so svojim dojazdom až 45 km na jedno nabitie zaručuje vďaka výkonnej batérii luxusnú jazdu. Komfort zaisťuje tempomat a veľké kvalitné bezdušové pneumatiky s mestským vzorom zaručujúcim minimálny odpor. Bezpečný pohyb po meste zaisťuje predná a zadná mechanická kotúčová brzda spolu so zadným a predným dvojitým LED osvetlením. Prehľadný 3,5" LCD displej prinesie dokonalé zobrazenie všetkých informácií o jazde.

Používaj vyznačené cyklistické trasy

Ak je to možné, použi trasu a cestu vyznačenú pre bicykle, ak nie, jazdi na okraji vozovky. Rešpektuj všetky dopravné predpisy. Nepoužívaj na jazdu chodník, iba ak by ti to umožňovali dopravné predpisy. Rovnako ako pri bicyklovaní, aj tu je najlepšie vždy nosiť prilbu pri jazde.

Vždy dodržuj dopravné predpisy

Nezabudni, že pre teba platia dopravné predpisy rovnako ako pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto sleduj všetky dopravné značenia, vodorovné dopravné značky a semafory. Ber ohľad na chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky na križovatkách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 25.4 Kg
Kapacita batérie 10.4 Ah
Výkon motora 500 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ducati Cross-E Sport

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami