Popis produktu

Akčná hra Dying Light 2: Stay Human je určená pre PC. Nechajte sa uniesť napínavým príbehom zo sveta zasiahnutého zombie apokalypsou. Parkourovú survival hru si užijete z pohľadu prvej osoby, pričom k dispozícii máte až 3000 parkourových animácií. Nechýba RPG prvok v podobe dôsledkov vašich rozhodnutí počas hrania. Nájdite a vylepšujte zbrane, vyhrajte neľútostné súboje a rozhodnite o svojom osude. Hráčsky zážitok ozvláštni rozsiahly otvorený svet, 4x väčší než v predošlej časti. Vychutnať si môžete aj kooperatívny multiplayer pre dvoch až štyroch hráčov. Hra disponuje českými titulkami.

 

Základné prvky hry

  • Akčná hra z pohľadu prvej osoby
  • Rozsiahly otvorený svet ponurého mesta je 4x väčší oproti predošlej časti
  • Survival hra ponúka parkourové možnosti a až 3000 parkourových animácií pre plynulejší chod hry
  • Hra je zasadená do prostredia 20 rokov po svojom predchodcovi, Dying Light v Európe
  • Každé vaše rozhodnutie ovplyvní chod príbehu vďaka RPG elementu
  • V ponuke je aj kooperatívny multiplayer pre dvoch až štyroch hráčov

Otvorený svet európskej oblasti "The City"

Hra je zasadená do post-apokalyptickej Európy v oblasti nazývanej ako "The City" 20 rokov po deji predošlého dielu Dying Light. Prechádzajte mestom, hľadajte užitočné predmety na vylepšenie alebo zostrojenie nových zbraní či predmetov. Ocitáte sa vo veľkom meste rozdelenom na 7 individuálnych regiónov. Každý z nich má vlastné orientačné body a rozličné miesta.

Rozsiahle následky rozhodnutí

Počas hrania prídete do kontaktu s rôznymi spoločenstvami, frakciami a osídleniami, ktoré vás postavia pred dôležité a náročné rozhodnutia. Tie ďalej ovplyvnia chod herného deja a takisto to, ako vnímajú vašu postavu, Aidena, okolité osoby. V rukách máte moc osídleniam nielen pomôcť, ale aj ich úplne zničiť, preto si každý ďalší krok dôsledne premyslite

Parkourové prvky

Hlavná postava Aiden Caldwell má vo vienku výnimočný talent a vycibrené parkourové schopnosti, vďaka ktorým dokáže skákať medzi strechami budov, kĺzať sa po rímsach či bežať po stene, a to vo vyše 3000 parkourových animáciách pre plynulejší zážitok z hry. Prechádzanie mestom uľahčia užitočné nástroje ako hák či padák.

Nezabudnuteľné súboje a vylepšenie zbraní

Aiden využíva prevažne zbrane na boj zblízka, čím si vychutnáte kreatívne a brutálne súboje s neľútostnými zombie. Každá zbraň má obmedzenú životnosť a používaním sa postupne opotrebuje. Zbrane si môžete vylepšiť získaním plánov a zozbieraním potrebných súčiastok. Medzi užitočné zbrane na diaľku patria kuše, oštepy a brokovnice. Nechýba ani možnosť vytvárania a využívania pascí.

Preskúmajte brlohy nakazených

Zombie sú na slnečnom svetle spomalení, no o to viac sú agresívni a nepriateľskí v noci. Táto časť hry vás takisto zavedie k novým druhom zombie. Preskúmajte skrýše nakazených uprostred noci, keď sa príšery vyberú na lov a zozbierajte užitočné predmety pre prežitie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Akčné, RPG
Lokalizácia česká

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Dying Light 2: Stay Human - PC hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami