Žehlička na vlasy Dyson Corrale


Obsah balenia: cestovné púzdro, Ionizátor: Nie, Možnosť nastav. teploty: Áno, Automatické vypnutie: Áno, Počet teplotných nastavení: 3, Keramický povrch: Nie, Počet nastavení: 3 Viac info


Cena 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Žehlička na vlasy Dyson Corrale je vybavená pružnými doštičkami, vďaka ktorým budú vaše hladké a žiarivé. 3 presné nastavenia teploty: 165 °C, 185 °C a 210 °C umožňujú nastavenie žehličky tak, aby vyhovovala vášmu typu vlasov, dĺžke a požadovanému účesu. Pružné doštičky vám pomôžu znížiť teplotu pre menšie poškodenie vlasov a inteligentná kontrola teploty zaistí, že nikdy neprekročíte vami nastavenú teplotu. Žehličku môžete používať až 30 minút bez použitia kábla a ak potrebujete viac času na úpravu, stačí pripojiť kábel pre hybridný režim nabíjania. Plné dobitie trvá 70 minút. Prehľadný OLED displej zobrazuje stav batérie, nastavenú teplotu a stav nabíjania počas používania.

 

Žehlička na vlasy Dyson Corrale 

Pružné doštičky znižujú závislosť na teplote

 • Vďaka udržaniu prameňa vlasov pohromade použitím pružných doštičiek sú výsledkom hladké a žiarivé vlasy pri súčasnom znížení závislosti na teplote, s menším krútením a s menej poletujúcimi vlasmi.

Inteligentné riadenie teploty

 • Integrovaný senzorový systém reguluje teplotu vyhrievacích doštičiek 100-krát za sekundu a zaisťuje konštantný výkon, takže teplota nikdy neprekročí nastavenú hodnotu.

OLED displej

 • Zobrazuje stav batérie, nastavenú teplotu a stav nabíjania počas používania.

Vhodné pre všetky typy vlasov

 • Tri presné nastavenia teploty (165 °C, 185 °C a 210 °C), aby vyhovovali vášmu typu vlasov, dĺžke a požadovanému účesu.

Až 30 minút na úpravu vlasov bez elektrického kábla

 • Poskytuje tepelný výkon ako žehlička na vlasy napájaná z elektrickej siete. Plné dobitie už za 70 minút.

Použitie s napájacím káblom pre dlhší styling

 • Pre maximalizáciu doby úpravy vlasov začnite s plne nabitou batériou žehličky na vlasy a použite napájací kábel.

4 článkový Lithium-iontový akumulátor

 • Prevzatý z technológie použitej u akumulátorových vysávačov Dyson poskytuje tepelný výkon ako žehličky na vlasy napájané z elektrickej siete.

Automatické vypínanie a bezpečnostná poistka

 • Pre váš väčší kľud sa sama vypne po 10 minútach nečinnosti. Bezpečnostná poistka pre okamžité uloženie do cestovného puzdra ihneď po použití.

Pripravená na cesty

 • Univerzálne napájanie a poistka umožňujú leteckú prepravu - s žehličkou na vlasy môžete cestovať do zahraničia s výnimkou Japonska.

Menšia závislosť na teplote. Vylepšený styling. Používajte s káblom alebo bez kábla. Jediná žehlička na vlasy s pružnými doštičkami, ktoré udržujú vlasy pohromade. Pre všetky typy vlasov.

Vylepšený styling vlasov s menším množstvom tepla

Doštičky z mangánovej zliatiny medi sa ohýbajú okolo vlasov, aby ich úhľadne udržali pohromade. Výsledkom je vylepšený styling vlasov s menším množstvom tepla a vďaka tomu aj s o polovicu menším poškodením vlasov.

Menej lámavosti, menej krepatenia a menej poletujúcich vlasov

Zníženie teploty u konvenčných žehličiek na vlasy môže obmedziť poškodenie, ale tiež ovplyvňuje styling. Tým, že vaše vlasy drží pohromade, zaistia pružné doštičky hladký a lesklý styling bez použitia nadmerných teplôt. Pre o 50% menej lámavosti, menej krepatenia a menej poletujúcich vlasov. 

Pre váš typ, dĺžku a štýl vlasov

Vyberte si z troch nastavení teplôt - 165 °C, 185 °C alebo 210 °C, aby vyhovovala vášmu typu vlasov, dĺžke a požadovanému štýlu. Inteligentná kontrola teploty zaistí, že nikdy neprekročíte vami zvolenú teplotu.

Žiadne časové obmedzenie

Žehlička na vlasy Dyson Corrale poskytuje až 30 minút vlasového stylingu bez použitia kábla s tepelným výkonom žehličky na vlasy s káblom, a ak potrebujete viac času na úpravu, stačí pripojiť kábel pre hybridný režim nabíjania.

Technológia Dyson pre styling bez kompromisov

Dizajn žehličky na vlasy Dyson Corrale kombinuje tri kľúčové technológie: pružné doštičky, inteligentnú kontrolu teploty a štvorčlánkovú lítium-iónovú batériu pre styling bez použitia kábla a kompromisov.

Inteligentná kontrola teploty

Pružné doštičky vám pomôžu znížiť teplotu pre menšie poškodenie vlasov. A inteligentná kontrola teploty zaistí, že nikdy neprekročíte vami nastavenú teplotu.


Obsah balenia:

 • Žehlička na vlasy Dyson Corrale™
 • Nabíjací stojanček
 • Cestovné puzdro odolné voči vysokým teplotám
 • Sieťový adaptér s magnetickým 360° nabíjacím káblom

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Obsah balenia cestovné púzdro
Ionizátor Nie
Možnosť nastav. teploty Áno
Automatické vypnutie Áno
Počet teplotných nastavení 3
Keramický povrch Nie
Počet nastavení 3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Žehlička na vlasy Dyson Corrale

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené