Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ergonomické herné kreslo E-BLUE COBRA v modrej farbe, ktoré prináša dokonalú oporu pre každú časť vášho tela. Vyznačuje sa odolnou výplňou, vysoko kvalitným poťahom z PU a v kombinácii s mnohými možnými nastaveniami zaručuje pocit uvoľenia, maximálneho pohodlia a správneho držania tela aj pri dlhodobom hraní. Podľa vlastného uváženia si môžete ľubovoľne nastaviť podrúčky, výšku sedadla alebo sklon operadla.

Nastaviteľné podrúčky a sklon operadla a výška sedadla

Područka môže byť otáčaná o 360 stupňov a výškovo nastavená nahor alebo nadol (rozpätie 70 mm +/- 5 mm), aby bola perfektnou oporou pre vaše predlaktia v akejkoľvek výške a polohe. Kreslo je výškovo nastaviteľné a sklon operadla možno nastaviť až do uhla 118 stupňov s možnosťou aretácie a nastavením sily protiváhy.

Kvalitný plynový piest a odolný päťramenný oceľový kríž

Herné kreslo je vybavené vysoko kvalitným plynovým piestom Class-4. Takisto je vybavené vysoko odolným päťramenným oceľovým krížom so statickým zaťažením do 1 500 Kg. Je veľmi bezpečné a stabilné.

Tiché kolieska a vysoko pružná penová výplň

Kolieska herného kreslá sú tvorené Nylonom, 30% sklených vlákien a PU, aby maximálne redukovalo hluk počas pohybu kresla. Kombinácia týchto vysoko odolných materiálov zvyšuje odolnosť proti odreniu a posytuje dlhšiu životnosť koliesok. Vysoko pružná penová výplň je obsiahnutá v operadle a v sedáku, takže kreslo nedeformuje chrbticu a efektívne chráni pred únavou aj počas dlhodobého hrania.

Zdokonalená PU kože a opierka hlavy

Povrch z PU kože je dokonale priedušný a veľmi pohodlný, navyše ho môžete ľahko vyčistiť. Komfortná opierka hlavy má 3D vyšité logo Cobra a dva dizajnové otvory.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba modrá

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií E-blue Cobra herné kreslo (modré)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené