ECG B.Bold 7200 Intero biele


Internetové rádio, Farba biela, Celkový výkon: 20 W, Wi-Fi, Podporované pásma: FM, DAB+, FM rádio, DAB, RDS, Počet staníc v pamäti: 30, USB port, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá, Hodiny, Časovač, Budík, Zobúdzanie rádiom, TFT LCD displej. Viac info

Farba


Cena 169,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,40 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Internetové rádio ECG B.Bold 7200 Intero v bielej farbe vám umožní počúvať internetové rádiá či klasické stanice FM a DAB+. S podporou Bluetooth pre bezdrôtový prenos hudby, CD prehrávačom a microSD vstupom poskytne široké možnosti pre počúvanie obľúbených skladieb. Disponuje stereo reproduktormi s výkonom 2× 10 W RMS a 2,8“ farebným TFT displejom.

Hudba a hovorené slovo pod jednou strechou

Prostredníctvom tohto zariadenia si užijete tisícky klasických aj internetových rádií. Taktiež podporuje bezdrôtový Bluetooth prenos, takže do neho poľahky budete môcť streamovať hudbu, podcasty či audioknihy. Navyše disponuje CD prehrávačom, možnosťou prehrávania audio obsahu z USB kľúča či pamäťovej microD karty, 3,5 mm jack vstupom a podporou technológií UpnP a DLNA pre sieťové streamovanie. 

Tisíce rádií

Zariadenie disponuje digitálnym tunerom, ktorý dokáže pracovať s klasickým FM pásmom aj moderným rozhlasovým štandardom DAB+. Okrem toho je vybavené Wi-Fi modulom, ktorý vám otvorí bránu k tisícom internetových rádií z celého sveta. Ak ste milovníkom rozhlasu, oceníte aj integrovanú pamäť, do ktorej si budete môcť uložiť až 150 staníc. 

Doprajte si stereo zážitok

Rádio je vybavené stereo reproduktormi, ktoré sa môžu pochváliť výkonom 2× 10 W RMS. Zariadenie navyše ponúka aj 3,5 mm linkový výstup, takže v prípade potreby k nemu budete môcť pripojiť aj externé reproduktory. Ak hudbu počúvate radi v súkromí, poteší vás prítomnosť 3,5 mm stereo konektora pre pripojenie slúchadiel, ktorý sa nachádza na prednom paneli. 

Farebný displej a jednoduché ovládanie

Obsluha tohto zariadenia je veľmi jednoduchá – poslúži na to sada prehľadných tlačidiel a otočných gombíkov, 2,8“ farebný TFT displej a praktický diaľkový ovládač.

Budík a časovač

Rádio disponuje budíkom aj časovačom vypnutia, takže s ním budete môcť zaspávať a aj sa zobúdzať. Ráno vás bude zobúdzať klasický bzučiak alebo vysielanie vašej obľúbenej rozhlasovej stanice. Poteší aj možnosť nastavenia dvoch časov budenia či funkcia odpočítavania, vďaka ktorej nestratíte pojem o čase. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Podporované pásma DAB+, FM
Celkový výkon 20 W
DAB Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ECG B.Bold 7200 Intero biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami