ECG VM 2120 Hobby


Priemyselný vysávač, Príkon: 1200 W, Objem: 12 l, Dĺžka kábla: 8 m. Viac info


Cena 79,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 89,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vysávač ECG VM 2120 Hobby je vďaka funkcii mokrého a suchého vysávania ideálnym pomocníkom do vašej domácnosti či garáže. Bezvreckový viacúčelový vysávač si nájde miesto u každého správneho domáceho majstra. Zásluhou vysokého výkonu a 5 metrov dlhého napájacieho kábla využijete jeho služieb pri upratovaní vášho domova. Okrem toho disponuje vysávač prachovou nádobou s objemom 12 litrov a praktické príslušenstvo, ktoré možnosť využitia ešte rozširuje.

Do dielne i do garáže

Kúpte si výkonného pomocníka, ktorý vám pri veľkom upratovaní práci maximálne uľahčí. Vďaka svojmu viacúčelové uplatnenie ho využijete predovšetkým dielni, v garáži a pri činnostiach okolo domu. Reč je o vysoko výkonnom multifunkčnom vysávači ECG VM 2120 z radu Hobby, ktorý dokáže ľahko opäť nastoliť poriadok.

Využite všetky funkcie

Ak vám nevyhovujú bežné vysávače, vyskúšajte vysávač ECG, ktorý zvládne suché i mokré vysávanie. Pre mokré vysávanie je vybavený špeciálnym filtrom. Okrem týchto dvoch funkcií iste tiež využite praktické fúkania vzduchu. Súčasťou vysávača je potom veľkokapacitná nádoba na vodu a prach s objemom 12 litrov, ktorá pojme veľké množstvo nečistôt.

Dostane sa všade

Manipuláciu s vysávačom maximálne uľahčujú 4 dvojité kolieska a protišmyková rukoväť. Akčný rádius tohto modelu je 8 m, a preto je vhodný aj na použitie na väčších plochách. Súčasťou tohto modelu je tiež praktické príslušenstvo, ktoré možnosť využitia ešte rozširuje. K dispozícii máte hubicu na tvrdé podlahy, kovový podlahový kefa a praktickú zúženú hubicu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Dĺžka kábla 8 m
Objem 12 L
Príkon 1200 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ECG VM 2120 Hobby

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami