Eizo CS2740 čierny

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 26.9 ", Rozlíšenie displeja (px): 3840x2160, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60, Zobrazovacia technológia: IPS,


Cena 1 499,00 €

29,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Monitor Eizo CS2740 v čiernom prevedení je vhodný pre filmárov a fotografov. Vyznačuje sa 4K UHD 3840 x 2160 px rozlíšením s presnými a sýtymi farbami pre všetkých. Podporuje zobrazenie 99% Adobe RGB. K dispozícii ponúka presnú kalibráciu jasu, bieleho bodu a gradácie obrazu. Digital Uniformity Equalizer sa postará o excelentné rozloženie jasu a farebnú jednotu. 16-bitová tabuľka LUT a podpora až 10-bitového videosignálu zaistia presné zobrazenie farieb. Monitor je vybavený pripojením USB-C, DisplayPort, HDMI a USB 3.1 a USB 2.0. Obsahuje aj mikročip EIZO pre presné, jednotné a stále zobrazenie farieb.

Široký gamut - farebný priestor pre nasýtené farby

Kto chce využiť celé farebné spektrum moderných kamier a fotoaparátov, potrebuje tiež monitor s čo najväčším farebným priestorom. Inak možno len ťažko vizuálne posúdiť a upraviť sýte farebné tóny zapísané v súbore. Preto napríklad panel IPS monitora Eizo ColorEdge CS2740 pokrýva až 99% farebného priestoru pre fotografie AdobeRGB či tlačový farebný priestor CMYK ISO-Coated V2. Tým je zaistené neskreslené a úplné podanie farebného spektra moderných aparátov. Zaručená je tiež presná simulácia tlačového výstupu pri softproofingu.

Vynikajúca kvalita obrazu zaručuje ostré snímky

Obrazovka si vás získa najvyšším rozlíšením 3840 x 2160 px 4K UHD, veľmi dobrým kontrastným pomerom 1000: 1 a jasom 350 cd/m2. Obrázky a snímky budete môcť spracovávať priamo na úrovni jednotlivých obrazových bodov. A navyše: obrysy texte sú veľmi čisté a presné. Modul LCD s panelom IPS (Wide Gamut) ponúka pozorovací uhol 178 stupňov. Vďaka tomu zostávajú farebné tóny aj kontrast v celom zornom poli užívateľa nemenné.

Vstupy monitoru

Eizo CS2740 je kompatibilný s najrôznejšími formátmi videa privádzaným cez vstupy USB-C, HDMI a DisplayPort. Takto je možné monitor začleniť nielen do počítačového spracovania videa, ale je možné ho používať aj v spojení so záznamovou a prehrávacie technikou s rozhraním HDMI. Prenos obrazového signálu, rýchle dátové prenosy a napájanie výkonom až 60 W - to všetko a ešte oveľa viac zvládne jediný kábel USB-C.

Ergonómia

Monitor Eizo ColorEdge prináša na pracovisko lepšiu ergonómiu. Obrazovka nie je len obzvlášť šetrná voči chrbtu a zraku, ale vyhovie aj individuálnym potrebám užívateľa. V spoločnosti Eizo sú presvedčení, že by ste sa nemali prispôsobovať pracovisku, ale pracovisko by sa malo prispôsobiť vám. Eizo CS2740 možno nastaviť do vertikálnej polohy, čo je napríklad veľkou výhodou pri fotografovaní portrétov v ateliéri priamo do počítača.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 26.9 "
Rozlíšenie displeja (px) 3840x2160
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 60
Zobrazovacia technológia IPS

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Eizo CS2740 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Pavel

16. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania