Electrolux EC5231AOW

Cena:
419,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,38 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Truhlicová mraznička Electrolux EC5231AOW v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+. Vďaka zvukovej a vizuálnej signalizácii TempAlert vás upozorní na zvýšenú teplotu. Jedinečný priestor SpacePlus ponúka vnútorný objem 495 l pre skladovanie potravín. Mraznička Electrolux EC5231AOW je vybavená systémom Low Frost, ktorý znižuje tvorbu ľadu v mraziacom priestore o 80 %. Ovládací panel je elektro-mechanický. Vnútornú výbavu tvoria kovové koše a praktické LED osvetlenie. K dispozícii je tiež uzamikateľné veko.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Liebherr GT 2632 Liebherr GT 2632

K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Truhlicová mraznička Liebherr GT 2632 v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Jej vnútorný priestor ponúka 237 litrový s 2 drôtenými košmi. Za 24 hod je možné zamraziť až 24 kg potravín. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 48 hodín. Mraznička je vybavená špeciálnym systémom StopFrost, vďaka ktorému nedochádza k námrazám a nutnému odmrazovaniu ani pri otváraní. Svetelná kontrolka upozorňuje na zvýšenú teplotu v mrazničke.

Základné parametre

  • Šírka: 87,8 cm
  • Výška: 91,5 cm
  • Hĺbka: 76 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

    

 

 

Úsporná energetická trieda A+

Ak chcete ušetriť pri skladovaní a mrazení potravín, tak truhlicová mraznička Electrolux EC5231AOW je ideálnym riešením. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A+, ktorá vám pomôže šetriť nielen peňaženku, ale navyše i životné prostredie. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania. Túto truhlicovú mrazničku môžete vďaka krytému kondenzátoru umiestniť kdekoľvek. Jej kondenzátor zamedzuje zrážaniu vody a tvorbe hrdze, preto mraznička účinne pracuje aj v studených a vlhkých priestoroch. Odmrazovanie sa realizuje systémom LowFrost.

Technológia LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetrí mnoštvo práce s odmrazovaním a údržbou. Technológia LowFrost má chladiace okruhy skryté v stenách mrazničky, vďaka čomu sa vo vnútornom priestore tvorí až o 80 % menej námrazy. Energetická účinnosť spotrebiča sa zachová a odmrazovanie bude pre vás omnoho jednoduchšie.

Veľký objem

Vďaka jedinečnému krytému kondenzátoru truhlicovej mrazničky SpacePlus® môžete maximálne využiť svoj priestor. Ušetrí až 30 cm na šírku bez toho, aby zmenšil veľkú vnútornú kapacitu. Táto klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo surovín, ktoré potrebuje zmraziť, Jej celkový využiteľný objem je 495 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. Jej maximálna hlučnosť dosahuje iba 47 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom.

Vlastnosti

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 22,5 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Termostat je elektro-mechanický s ovládacím panelom vybaveným 3 indikátormi. Vnútorné vybavenie disponuje  závesnými košmi a vnútorným osvetlením umiesteným vo dverách. Už sa nemusíte obávať zvýšenia teploty vo svojej mrazničke. Funkcia TempAlert s optickým a zvukovým varovným signálom vás na tento stav upozorní výstrahou. Uvoľňovací vákuový ventil zabezpečí ľahšie otváranie. Manipuláciu pri otváraní a zatváraní uľahčuje ergonomické madlo s možnosťou uzamykania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 161,1 cm
Výška: 86,8 cm
Hĺbka: 66,8 cm
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 495 L
Mraziaci výkon: 22,5 kg/24h
Celkový hrubý objem: 500 L
Počet košov: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 161,1 cm
Výška: 86,8 cm
Hĺbka: 66,8 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 372 kWh
Odolnosť voči výpadku prúdu: 31 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 495 L
Celkový hrubý objem: 500 L
Typ ovládania: mechanické
Počet košov: 4

Mraznička

Mraziaci výkon: 22,5 kg/24h

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Ostatné

Kód produktu: 920489264

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore