Electrolux LRB3DE18S


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 34 dB, Celkový čistý objem: 311 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 819,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná monoklimatická chladnička Electrolux LRB3DE18S s vnútorným objemom 311 litrov je zaradená do energetickej triedy E. Vnútorný priestor chladničky tvoria 3 sklenené police, jedna sklopná polica, 6 dverových políc, zásuvka Extra Zone a jedna zásuvka s reguláciou vlhkosti pre ovocie a zeleninu. Využíva technológiu CleanAir a filter s uhlím pre svieži vzduch vo vnútri chladničky. Stabilná teplota a rovnomerné prúdenie vzduchu vďaka technológii DynamicAir a Action Cool. Elektronické dotykové ovládanie TouchControl pre jednoduché nastavenie teploty. Vnútorné LED osvetlenie a automatické odmrazovanie. Zvukový signál pri otvorených dverách. Hlučnosť pri chladení len 34 dB. Rozmery (VxŠxH): 177,2 x 54,8 x 54,9 cm.

Dokonale čerstvé potraviny

Vaše potraviny budú odteraz oveľa dlhšie čerstvé a ich kvalita bude zachovanú po dlhší čas. Vstavaná monoklimatická chladnička Electrolux LRB3DE18S ponúka objem 311 litrov pre uskladnenie vašich potravín. Vďaka dostatočne veľkej kapacite, môžete bezpečne uskladniť všetky vaše potraviny i hotové jedlá. 

  • 3 police plnej šírky + 1 flexibilná polica 

  • 6 dverových políc

  • 1 zásuvka Extra Zone

  • 1 výsuvná zásuvka 

Technológia DynamicAir

Technológia DynamicAir zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke, aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

LED osvetlenie

Osvetlenie LED predstavuje špičkovú osvetľovaciu technológiu, čo je dôvod, prečo ho spoločnosť Electrolux integrovala do tejto chladničky. Vnútorné osvetlenie LED poskytuje jasnejšie svetlo, ktoré rovnomerne osvetľuje celý priestor. Navyše je technológia LED menšia a energeticky úspornejšia.

Touch Control

Ukazovateľ teploty s pokrokovými dotykovými ovládacími prvkami vám umožňuje prevziať úplnú kontrolu nad skladovacími podmienkami potravín. Ovládacie prvky sú také citlivé, že je možné ich presne nastaviť aj jemným dotykom prsta. Displej odovzdáva údaje o aktuálnej teplote a vybratých funkciách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 34 dB
Celkový čistý objem 311 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux LRB3DE18S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené