Nový Electrolux PURE Q9

Nový Electrolux PURE Q9

Vieme, že čisté prostredie ovplyvňuje domácu pohodu a pocit šťastia. Preto Electrolux vyvinul tyčový vysávač Pure Q9 2 v 1 s výnimočne dlhou dobou prevádzky, ktorý nestráca výkon ani s plným zásobníkom na prach.

Jednoduché nabíjanie a manipulácia

Vysávač netreba dvíhať. Hladko a bez námahy vykĺzne z nabíjacej stanice a rovnako ľahko do nej zase vkĺzne. Čisto na jeden dotyk.

Bez straty výkonu* počas vysávania

Užívajte si plný výkonu počas celého vysávania aj pri naplnení zásobníka na prach. Cyklónový systém so špirálovým prívodom vzduchu oddeľuje častice prachu efektívnejšie, preto sa filter oveľa menej zanáša a nie je nutné ho často čistiť.

* Merané so zásobníkom na prach naplneným štandardnom testovacím prachom DMT podľa normy IEC 5.1, 5.7 a 5.9 pri maximálnom výkonovom stupni.

Plný výkon* – polovičná hlučnosť**

Ručnú jednotku sme navrhli tak, aby sme maximálne znížili jej prevádzkovú hlučnosť. Plynulý prietok vzduchu v kombinácii s tlmeným vývodom redukuje hluk o polovicu v porovnaní s bežným ručným vysávačom. Výsledný akustický výkon ručnej jednotky je 73 dB(A).

*Merané so zásobníkom na prach naplneným štandardnom testovacím prachom DMT podľa normy IEC 5.1, 5.7 a 5.9 pri maximálnom výkonovom stupni.

**Pokles hlučnosti o 3 dB(A) oproti konvenčnému ručnému vysávaču ako ERGORAPIDO®. Merané podľa normy ISO 3743.

Výnimočne dlhý prevádzkový čas

Skvelá účinnosť pri zbere prachu a takmer dvojnásobný čas prevádzky v porovnaní s konkurenčným lídrom na trhu. K dispozícii máte 3 výkonové stupne a až 55 minút na nepretržité vysávanie. Pokojne si ale môžete na chvíľu oddýchnuť a potom plynule pokračovať. Pamäťová funkcia si zapamätá posledné nastavenie.

Automatická funkcia BrushRollClean™

Patentovaný systém, ktorý uvoľňuje namotané vlasy a vlákna z kefy jednoduchým stlačením pedála. Funguje, aj keď je vysávač vypnutý.

5-stupňová filtrácia*

Uzavretý filtračný systém odstráni až 99,9 % častíc s veľkosťou 0,3 – 10 mikrometrov a postará sa o čistejšie prostredie v domácnosti. 1. Axiálny cyklón so špirálovým prívodom vzduchu urýchľuje rotáciu vzduchu a nástup cyklónového efektu, pri ktorom sa prach oddeľuje do prachovej nádoby. Zabraňuje upchávaniu. 2. Kužeľové ústie so sieťkou. 3. Umývateľný penový filter. 4. Umývateľný hlavný progresívny filter. 5. Umývateľný výfukový filter alebo umývateľný emisný filter E10.

*Merané podľa EN 60312-1:2017

Teraz aj s darčekom

Electrolux oslavuje 100. narodeniny a rozdáva darčeky! Kúpte si vysávač Electrolux Pure Q9 v termíne od 1. 10. do 31. 12. 2019 a po registrácii môžete získať súpravu príslušenstva pre domácnosť a auto KIT19.

Viac o akcii

Pozrieť Electrolux Pure Q9

Produkty v akcii

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Electrolux PQ91-50MB Pure Q9 2v1

Hodnocení: 4.8 z 5, počet hodnocení: 28

ELECTROLUX PQ91-50MB

0 % úrok na splátky

Tyčový vysávač, Vysáva a mopuje naraz: Nie, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 54 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno,…


289,99 €

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie