Electrolux vreckové vysávače

Electrolux, švédska firma s dlhoročnou tradíciou, vyrába vysávače už viac než 100 rokov. Electrolux vreckové vysávače patria vďaka perfektnému výkonu medzi najpredávanejšie vysávače na našom trhu. Inovácie umožňujú dokonalé a hygienické vysávanie s ohľadom na životné prostredie.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 19 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Electrolux vreckové vysávače do každej domácnosti

Vreckové vysávače Electrolux sa vyznačujú kompaktnosťou, jednoduchou obsluhou a perfektným výkonom. Podľa veľkosti vášho domova a vysávanej plochy zvoľte model, ktorý bude mať dostatočnú dĺžku kábla a kapacitu vrecka. Ďalej si môžete vybrať vysávač špeciálne určený pre alergikov alebo majiteľov domácich zvierat.

Electrolux má vo svojom portfóliu aj zatiaľ najtichšie vysávače na trhu s hlučnosťou 57dB. Ultra tiché vysávače Electrolux PURE D8.2 vynikajú hlučnosťou menšou akú má väčšina u nás predávaných elektrických zubných kefiek.

Funkcie ako regulácia výkonu vám pomáhajú šetriť energiu a indikátor plného vrecka zase zaručí, že sací výkon bude vždy maximálny. Vďaka ergonomickému a kompaktnému dizajnu bude pre vás manipulácia i skladovanie vysávača bez problémov. Vreckové vysávače Electrolux sa ľahko čistia a udržiavajú. Samozrejmosťou sú vysoko účinné umývateľné filtre a jednoduchá výmena vreciek.

Vždy už len to správne vrecko

S vysávačmi Electrolux už nebudete mať problém zohnať správne náhradné vrecká! Electrolux spolu so spoločnosťou Philips vyvinuli vrecká S-bag®, teda štandardné (S = standard) vrecká, ktoré vyhovujú všetkým vysávačom Electrolux a Philips vyrobeným po roku 2000. Takto reagovali na spotrebiteľské štúdie, ktoré ukázali, aké ťažké je že pre spotrebiteľov nájsť a kúpiť správne vrecko do vysávača. 

 

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore