Elica BELT WH/F/55

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
479,00 €

Pôvodná cena 599,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Nástenný digestor Elica BELT WH/F/55 v bielom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Jeho prevádzka je možná s odťahom alebo s prevádzkou recirkuácie s použitím vhodného uhlíkového filtra. Jeho montáž je vhodná priamo na stenu nad varnú plochu. Ponúka 4 rýchlosti nastavenia s maximálnym výkonom odsávania 590 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Elica BELT WH/F/55 sprehľadňuje LED osvetlenie 2 x 2,5 W. Disponuje tiež signalizáciou nasýtenosti filtrov. Hlučnosť dosahuje maximálne 65 dB. Šírka: 80 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %
Popis produktu

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Elica BELT WH/F/55 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 250-475 m³/hod. a 590 m³/hod. pri intenzívnom stupni. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 65 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm.  Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Je ideálny do moderných kuchýň, kde je kladený dôraz nielen na výkon, ale predovšetkým na dizajn.

Optimálny pre jednoduché varenie

Tento model vybavený "Back Aspiration" má výhodu, že má výstup vzduchu umiestnený na hornej aj zadnej strane odsávača. Klasický výstup sa poutíva v režime odťahu aj recirkulácie s vysunutým komínom. Inovatívny zadný odťah umožňuje aby digestor pracoval v režime odťahu pripojený v zadnej časti na odťahové potrubie vyvedeé cez stenu. Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v bielom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu a jedným intenzívnym. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 55 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140343. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Pripojené súbory

Elica BELT WH F 55, návod [*.pdf, 10.15 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55 cm
Maximálna hlučnosť: 65 dB
iTrieda energ.účinnosti: A
Typ digestora: odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania: 580 m3
Počet motorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 580 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 45 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Počet vývodov: 2
Vhodný uhl. filter: CFC0140343
Potrebný počet uhl. filtrov: 2

Hlučnosť

Hlučnosť (nízka rýchlosť): 43 dB
Hlučnosť (vysoká rýchlosť): 61 dB
Maximálna hlučnosť: 65 dB

Dizajn

Priemer prípojky výfuku: 15 mm
Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Typ tukového filtra: hliník
Počet tukových filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55 cm
Výška: 51,3 cm
Hĺbka: 32,5 cm
Hmotnosť: 16,4 Kg

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A

Energetické údaje

Celková spotreba: 46,2 kWh

Funkcie

Automatické spustenie: Nie
Typ osvetlenia: LED

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore