Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Využitie

Jedinečný a originálny kuchynský odsávač pár Elica CHROME EDS IX/A/46 zaujme hneď niekoľkými svojimi vlastnosťami a prednosťami. Cieľom pri jeho výrobe bolo dosiahnuť kvalitu a efektivitu v nenáročnom a zaujímavom dizajne. Precízne dané parametre v kombinácii s efektivitou a modernými technológiami sa perfektne dopĺňajú a vytvárajú univerzálny odsávač pár, ktorý určite využijete všade, kde sa využiť dá.

Využitie - ELICA CHROME EDS IXA 46

Montáž s recirkuláciou

Digestor je vybavený tukovým filtrom Elica EDS3. Pre montáž s recirkuláciou je potrebné zakúpiť zvlášť uhlíkový filter Elica CFC0097952, ktorý účinne pohlcuje mastnotu a výpary. Má schopnosť regenerácie a jeho životnosť dosahuje 3 roky. Vyžaduje len jednoduchú údržbu: raz za 2 - 3 mesiace ho stačí umyť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo ho môžete umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch Celsia.

Dizajn

Veľkou prednosťou tohto odsávača je práve jeho dizajn. Nie je priveľký ani primalý, navyše určite oceníte aj netradičnú absenciu striešky, ktorá mnoho krát bráni pri varení na zadných platníčkách. Celé telo odsávača je vyrobené zkvalitných materiálov, prevažne nereze. Jeho tvar je rúrovitý, veľmi jednoduchý a zároveň elegantný. Tento model sa tiež vyvaroval zbytočných prvkov, obrázkov či množstva nepochopiteľných gombíkov a páčok – má naozaj iba to, čo skutočne využijete.

Dizajn - ELICA CHROME EDS IXA 46

Elica Deep Silence

Systém Elica Deep Silence je moderný systém, ktorý pracuje iba s najnovšími technológiami, umožnujúcimi mimoriadne rýchly a tichý chod spotrebiča. Pri jeho využívaní sa teda nenarobí zbytočný hluk ako to býva pri väčšine klasických odsávačov pár. Túto vlastnosť oceníte najmä pokiaľ máte kuchyňu spojenú s obývačkou a hluk zo starého digestora sa vám rozliehal po celom byte.

Vysoký výkon

Tento nenáročný odsávač pár ELICA disponuje výkonom na úrovni. Je dosiahnutý maximálnou starostlivosťou pri výbere materiálu a technológií, ktoré sa použijú pri výrobe. Je veľmi dôležité navrhovať užitočné spotrebiče podľa poľa ich pôsobnosti. Hoci je tento odsávač malých rozmerov, jeho výkon je presne opačný a preto je vhodný ako do malých tak aj do väčších kuchýň, kde bude plnohodnotne fungovať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 60 dB
iTrieda energ.účinnosti: B
Maximálny výkon odsávania: 603 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 603 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 46 cm
Výška: 82,3 cm
Hĺbka: 46 cm
Hmotnosť: 36,4 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 60 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: kov

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: B

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore