Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 435 m3, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Materiál: kov, Celková spotreba: 69 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 87,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info


Cena 339,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rustikálny komínový digestor Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO vás zaujme svojím vzhľadom a určite skvelé doplní každú rustikálnu kuchyňu. Tento model je určený na odsávanie do komína, ale dá sa použiť aj na recirkuláciu. Šírka tohto modelu je 60 cm. Maximálna hlučnosť je 65 dB. Pracovná plocha je dobre osvetlená vďaka 2x 28 W žiarovkám. Tento model je vybavený 1 motorom a pri odsávaní máte na výber 3 výkonové stupne. Pri odsávaní sa využíva kovový tukový filter a pri recirkulácii sa využíva uhlíkový filter, ktorý je potrebné dokúpiť zvlášť. Výkon odsávania je 435 m³/hod.

 

 

Rustikálny dizajn

Komínový digestor Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO od firmy Elica, ktorá je symbolom účinnosti, inovácií a dizajnu. V elegantnom prevedení bielej farby v kombinácii s drevom (nemoreným) môžete tento spotrebič zladiť do vašej kuchyne. Ponúka 3 nastavenia výkonu a sací výkon 435 m³/h. Je vybavený hliníkovým tukovým filtrom a disponuje priemerom odťahu 120 mm. Ovládanie je veľmi jednoduché posuvné. Halogénové osvetlenie 2 x 28 W dostatočne osvetlí pracovný priestor pod digestorom. Štýlový komínový digestor patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený dotykovým ovládaním. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Výkon odsávača by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 60 cm nad elektrickou varnou doskou a 75 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahovej rúry digestora je 120 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne s rustikálnym vzhľadom v bielom prevedení v kombinácii s drevom (nemoreným), čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu + 1 intenzívnym. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránená mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 85 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou halogénových žiaroviek 2 x 28 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom. Je flexibilnejší a vždy si budete môcť nastaviť stupeň, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Maximálny výkon tohto modelu komínového odsávača pár pri intenzívnom stupni až 435 m³/h. Pre recirkuláciu je potrebný uhlíkový filter, ktorý nie je súčasťou balenia.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0013072. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 435 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami