Elica EL14 LUX BL/A/60

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energ.účinnosti: E, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 336 m3, Počet motorov: 1,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaný výsuvný odsávač pár Elica EL14 LUX BL/A/60 v čiernom prevedení má šírku 60 cm so sacím výkonom 336 m³/h s možnosťou použitia pre odťah alebo recirkuláciu. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej. K dispozícii sú 3 rýchlostné stupne nastavenia. Ovládanie je mechanické. Okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému osvetleniu. Vďaka silnému výkonu zbaví pary a mastnoty aj väčšiu miestnosť a mnohé moderné technológie mu pomôžu zachovať si dlhodobú spoľahlivosť, efektivitu a odolnosť. Maximálna hlučnosť dosahuje 65 dB.

 

 

 

Dizajn

Praktický vstavaný odsávač pár Elica EL14 LUX BL/A/60, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom preto vhodne doplní interiér takmer každej súčasnej kuchyne.

Odsávanie

Odsávač má k dispozícii tri stupne rýchlosti odsávania do 336 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správny podľa toho na koľkých varných zónach varíte a koľko vzniká pary. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Hlučnosť v rozsahu 65 dB vás veľmi nebude pri varení obťažovať. Odsávač je vybavený tromi hliníkovo-kazetovými tukovými filtrami, ktorý sa po znečistení dá ľahko umyť a potom znovu použiť. Výsledkom je optimálna výkonnosť a čistota v kuchyni. Ak nemáte možnosť priameho odťahu, je možné použiť je možné použiť uhlíkový filter Elica CFC0038000, ktorý zabezpečí recirkuláciu. Uhlíkový filter absorbuje výpary a čiastočne aj dym a následne sa čistý vzduch vracia naspäť do miestnosti. Tento typ filtra nie je vo výbave, je nutné si ho zakúpiť.

Osvetlenie

Pri varení je potrebné aj svetlo. Svetlo z digestorov sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad. Výkonný odsávač pár je vybavený kvalitným osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti E
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 336 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Elica EL14 LUX BL/A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Daniel

23. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Všetko super :)


Peter

6. 8. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon