Elica ELITE14 LUX GRIX/A/90

  • Zľava

Vstavaný digestor, Maximálny výkon odsávania: 336 m3, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Trieda energetickej účinnosti: E, Celková spotreba: 93 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 18 cm, Šírka: 90 cm, Hĺbka: 28 cm. Viac info


Cena 147,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 155,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,96 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 24,67 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výsuvný digestor Elica ELITE14 LUX GRIX/A/90 v nerezovom prevedení je vybavený jedným motorom, ktorý zaručene odsaje nepríjemný pach z vašej kuchyne. Rýchlosť odsávania dosahuje 336 m³/h. Hlučnosť dosahuje 62 dB. Navyše ponúka dostatočné osvetlenie vašej varnej dosky. Ovládanie je mechanické, ponúka 3 rýchlosti. Digestor je možné použiť pre odťah aj pre recirkuláciu. K dispozícii je 1 kovový tukový filter. Šírka 90 cm.

 

 

Výsuvný odsávač pár

Praktický výsuvný podskrinkový digestor Elica ELITE14 LUX GRIX/A/90 je vyhotovený v nerezovom prevedení a má šírku 90 cm. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej modernej kuchyne. Je vhodný na odsávanie pár do komína alebo pre odsávanie zabezpečené recirkuláciou. V prípade recirkulácie, to znamená pri používaní uhlíkového filtra, sa čistý vzduch vráti naspäť do miestnosti. Uhlikový filter nie je súčasťou balenia. 

Nastavenie odsávača pár

Digestor sa vyznačuje tromi rýchlosťami odsávania s maximálnym výkonom 336 m³/h. Počas celej doby varenia zabezpečuje perfektné výsledky v podobe dôkladného vysatia všetkých výparov, ktoré prirodzene vznikajú pri varení. Hlučnosť v rozsahu do 62 decibelov. Aby ste mali dostatočný prehľad o tom, čo sa deje na varnej doske pri varení, je spotrebič vybavený praktickým osvetlením.

Pre recirkuláciu je potrebné dokúpiť uhlíkový filter Elica CFC 0038000.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90 cm
Maximálna hlučnosť 62 dB
Trieda energ.účinnosti E
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 336 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica ELITE14 LUX GRIX/A/90

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami