Elica ELLE BL F/80

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Šírka: 80 cm, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Maximálny výkon odsávania: 669 m3,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderný a do dokonalosti prepracovaný nástenný odsávač pár Elica ELLE BL F/80 sa stane aktuálnym a veľmi dizajnovým doplnkom vašej domácnosti. Dodávame ho v bielom alebo čiernom prevedení s transparentným rámom a práve toto jeho prevedenie je dôkazom toho, že duch technológie je ukrytý v čistých a jednoduchých líniách. Tento dizajnový prvok v podobe nástenného odsávača pár Elica ELLE BLF/80 dokáže dosiahnuť výkon až 669 m3/h pri intenzívnom prietoku vzduchu. Hlučnosť nástenného odsávača pár však neprekročí hodnotu 43-62 dB. Navyše má veľmi nízku spotrebu. Osvetlenie je zabezpečené 7 W LED žiarovkami.

Dokonalý dizajn

Nástenný odsávač pár Elica ELLE BLF/80 očarí každého svojho používateľa jedinečne moderným, technologicky vypracovaným, exkluzívnym a zároveň veľmi jednoduchým dizajnom. Prevedenie s transparentným rámom v kombinácii s bielou alebo čiernou farbou sa výborne hodí do každej domácnosti. Stane sa vaším nenápadným, no predsa luxusným a svojmu účelu slúžiacim spoločníkom. Na prvý pohľad ani nepôsobí ako elektrický spotrebič a presne to bolo aj cieľom jeho tvorcov. Postarať sa vám o účelný prostriedok, ktorý nezaberá veľa miesta, je nenápadný a splní vaše očakávania. Nástenný odsávač pár je dôkazom toho, že aj v moderných dizajnérskych kúskoch môže driemať duša, ktorá urobí vašu domácnosť ozajstným domovom.

Vysoký výkon

Chceli by ste za málo peňazí mnoho muziky? V tom prípade potrebujete nástenný odsávač pár Elica ELLE BLF/80. Tento technologický zázrak vás prekvapí neskutočne vysokým výkonom a neprimerane nízkou spotrebou energií. Jeho výkon pri intenzívnom prietoku vzduchu dosahuje hodnotu až 669 m3/h. Pritom absolútne nepôsobí na okolie rušivo, pretože jeho hlučnosť ani v plnom nasadení neprekoná hodnotu 43-62 dB. Nízku spotrebu energií pri tomto skvelom odsávači pár zabezpečujú aj 7W LED žiarovky, ktoré sa starajú o jeho osvetlenie. Peniaze, ktoré doň investujete sa vám v krátkej dobe určite vrátia na ušetrených energiách vo vašej domácnosti. Navyše je šetrný nielen vo vzťahu voči vašej peňaženke, ale aj voči životnému prostrediu, čo je v dnešnej dobe jednoznačne na nezaplatenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 80 cm
Maximálna hlučnosť 62 dB
Maximálny výkon odsávania 669 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica ELLE BL F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené