Elica ELLE WH F/80

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Šírka: 80 cm, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Maximálny výkon odsávania: 669 m3,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný odsávač pár Elica ELLE WH F/80 je vyrobený z bieleho skla, čo mu dodáva zaujímavý vzhľad. Pri použití spotrebiča sa zbavíte nepríjemných pachov vznikajúcich pri varení. Osvetlenie varnej plochy je zaistené STRIP LED 7 W. Vďaka osvetleniu máte dobrý prehľad o pripravovanom pokrme. Výkon odsávania je 225 – 500 (650) m3/h. čo je dostačujúce aj vtedy ak varíte na viacerých varných zónach naraz. Priemer sacieho otvoru je 150 mm. Tento model je vyrobený v šírke 80 cm.

Skvelý pomocník

Šikovný odsávač pár Elica ELLE WH F/80 vás zaujme nielen svojím vzhľadom, ale presvedčí vás o svojej kvalite aj svojimi parametrami. Tento model je praktický pomocník do kuchyne, ktorého funkčnosť iste oceníte. Vďaka použitiu odsávača sa nebudú šíriť nepríjemné pachy a para vznikajúca pri varení do celého bytu, ale naopak, všetko bude hneď odsaté a vzduch v byte ostané príjemný. To oceníte najmä vtedy keď čakáte návštevu alebo len nechcete aby sa vôňa jedla, aj keď chutného, všade šírila. Tento model zaujme svojim zaujímavým a elegantným dizajnom, ktorý ho predurčuje predovšetkým do moderne zariadených kuchýň.

Dizajn

Digestor je vyrobený zo skla, čo mu dodáva eleganciu a zaujme na prvý pohľad. Tento model je vyrobený v šírke 80 cm.

Osvetlenie

Osvetlenie pracovnej plochy zabezpečujú STRIP LED 7. Osvetlenie varnej plochy je dôkladné a tak si pripravovaný pokrm môžete kedykoľvek bez problémov skontrolovať.

Výkon

Výkon odsávania je 225 – 500 (650) m3/h čo je dostačujúci odťah aj vtedy ak musíte variť na viacerých varných zónach naraz. Priemer sacieho otvoru je 150 mm.

Údržba

Pri varení vznikajú pary, ktoré smerujú na digestor, a tak ho treba priebežne čistiť. Čistenie zvládnete pomocou bežných neabrazívnych prostriedkov. Najvhodnejšie je použiť odmasťovacie prostriedky, ktorými pretriete spotrebič a ten bude vyzerať opäť dobre a bude spĺňať nie len funkčnosť, ale aj eleganciu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 80 cm
Maximálna hlučnosť 62 dB
Maximálny výkon odsávania 669 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica ELLE WH F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené