Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

ELICA EMPTY SKY SE WH

Stropný odsávač pár v modernom dizajne CristalPlant. Jeho netradičný, no štýlový dizajn skrášli každú kuchyňu a dodá jej nevšedný nádych elegancie. Je to zároveń praktický pomocník, ktorého funkčnosť oceníte pri varení. Vďaka nemu sa totiž nešíria pachy a para vznikajúca pri varení do celého bytu, ale sú odsávané z miestností. Verzia recirkulácia aj odťah do komína.

Recirkulácia

Okrem pútavého vzhľadu digestor ponúka možnosť recirkulácie. Vďaka tomu sa znečistené pary prefiltrujú cez uhlíkový filter REVOLUTION (nie je súčasť balenia) a ako čistý vzduch sa vrátia späť do kuchyne. Všetky pachy a prebytočné pary tak budú spoľahlivo odsaté. Nemusíte sa teda obávať, že by ste vôňu po varení cítili v celom byte či dome. Tento odsávač sa vyznačuje aj vysokým výkonom od 135-272 (559) m3/h a hlučnosťou od 39-60  db(A).

Bezdrôtové pripojenie

Bezdrôtové pripojenie zaisťuje neustálu komunikáciu medzi indukčnou varnou doskou a odsávačom pár. Informácie z varnej dosky (počet aktívnych zón, výkony a prítomnosť hrnca) sú prenášané v reálnom čase do odsávača pár, ktorý je spracováva. Odsávač pár automaticky vyberie optimálny výkon na zaistenie najlepšej kvality vzduchu v kuchyni. Týmto je možné sústrediť sa výlučne na prípravu jedla. Digestor sa automaticky vypne, ak už nie sú prítomné žiadne výpary, vzniknuté pri varení. Toto opatreniezabráni plytvaniu energiám. Odsávač pár môže byť tiež použitý len s ručným ovládaním.

LED svetlo

Všetky tieto produkty sú vybavené osvetlením LED (Light Emitting Diode). LED diódy poskytujú optimálne osvetlenie varnej dosky a tým ľahšiu prípravu potravín. A čo viac, vydrží až 10 krát dlhšie ako konvenčné žiarovky a prináša úsporu energie vo výške až 90%.

Uhlíkový filter REVOLUTION

Revolučny uhlíkový filter používa rovnakú technológiu regenerácie ako uhlíkový filter LONG LIFE. Účinnosť tohto vylepšeného filtra je však až 82%.

Long Life Filter

Filter zachytávajúce pachy s predĺženou životnosťou na tri roky a vyššou účinnosťou. Je umývateľný, pri omývaní v umývačke sa odporúča intenzívny program s teplotou min. 65 ° C. Filter je možné sušiť v predhriatej rúre na 100 ° C.

Príslušenstvo na dokúpenie:

 • ELICA uhlíkový filter LONG LIFE REVOLUTION - KIT0120951
 • ELICA diaľkové ovládanie biele - KIT0121468
 • ELICA diaľkové ovládanie čierne - KIT0121469

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 60 dB
Maximálny výkon odsávania: 559 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
Maximálny recirkulačný výkon: 559 m³/hodinu
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 559 m3
Počet rýchlostí: 4
Počet motorov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Výška (max): 160 mm
Farba: biela
Šírka: 120 cm
Výška: 16 cm
Hĺbka: 70 cm
Hmotnosť: 52 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 60 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: TPU

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: Odťahový

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: PRF0120974

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore