Elica HYDRA ANG IX F/100

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
759,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Elica HYDRA ANG IX F/100 je elegantný a výkonný. Rohový odsávač pár je štýlový a ponúka skvelé riešenie pre umiestnenie digestora v kuchyni. Jeho nerezové prevedenie zabezpečuje dlhodobú životnosť a zároveň vkusné prevedenie. Odsávací výkon je maximálne 495 m³/hod. Odsávač pár ponúka 3 rýchlosti výkonu, preto je vhodný do viacerých typov kuchýň, od menšej po veľkopriestorovú. Digestor Elica HYDRA ANG IX F/100 ovládate ľahko tlačidlami. Osvetlenie je viac než štedré, 4 x 2,5 W LED svietidlá presvetlia celý priestor pod digestorom. Kovové tukové filtre zabezpečia účinné prečistenie pár, zachytenie nečistôt a pachov. Rovnako je možná recirkulácia.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Luxusný dizajn v kuchyni

Skvelým krokom na tejto ceste je kúpa odsávača pary značky Elica HYDRA ANG IX F/100. Je to skutočne veľmi luxusný kúsok, ktorý sa len tak nevidí. Rozhodne ho nenájdete len tak v každej kuchyni. Má jednoduché ale napriek tomu veľmi zaujímavé telo a známky luxusu určite plní. Nebudete ľutovať. Vaša kuchyňa sa v okamihu premení k nepoznaniu a s výkonom budete zaručene ohúrení. Tento digestor má elegantné nerezové telo vyrobené z kvalitných materiálov. Je určený na inštaláciu do roku, čím kuchyňu rázom zmení k nepoznaniu. Rohový digestor totiž rozhodne nemá doma každý. Je ho možné zapojiť na recirkuláciu, alebo na odťah, podľa vašej potreby. S týmto moderným, nadčasovým a funkčným doplnkom budete určite spokojní. Má totiž všetko, čo má kvalitný odsávač mať. Vysoký výkon, kvalitné a zaujímavé telo.

Výkon odsávača 

Výkon odsávača Elica GALAXY BLIX/A/80 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, popr. oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 495 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 68 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140122. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá.

Jednoduché ovládanie poteší každého majiteľa.

Ovládanie digestoru je skutočne veľmi jednoduché a intuitívne. Ovláda sa pomocou tlačidiel, ktoré sú ľahko prístupné. Ponúka 4 x 2,5 W LED osvetlenie, ktoré dokonalo osvietia pracovnú plochu pod digestorom a varnú dosku. Kvalitné svetlo pri varení a pečení je totiž veľmi dôležité.

Pripojené súbory

Elica HYDRA ANG IX F 100, návod [*.pdf, 2.91 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 92 cm
Maximálna hlučnosť: 65 dB
Maximálny výkon odsávania: 495 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 495 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 80 cm
Výška komína (max.): 111,5 cm
Vhodný uhl. filter: CFC0140122
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 92 cm
Výška: 111,5 cm
Hĺbka: 35 cm
Hmotnosť: 23,6 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 65 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: kov

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: D
Celková spotreba: 100 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 3

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore