Elica JASMINE BLACK F/50

  • Zľava

Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 603 m3, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energetickej účinnosti: B, Celková spotreba: 75 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 180 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Priestorový digestor Elica JASMINE BLACK F/50 je veľmi kvalitný a má skutočne veľmi dizajnové telo. V prevedení v tmavom nereze v spojení s perleťou je jeho telo zaujímavé a elegantné. Dokonalo premení každú kuchyňu. Odsávač je možné napojiť na recirkuláciu, alebo na odťah, podľa potrieb užívateľa. Súčasťou balenia digestoru je aj tukový filter GFA, čo je výhodou. Obsahuje 1 výkonný motor. Výkon podľa IEC za m3/h je 250 – 600. Hlučnosť odsávania je 43 – 65 db(A) s tlakom 450 (Pa). Spotreba digestoru je 375 W.

 

 

Neváhajte, premeňte svoju kuchyňu k nepoznaniu.

Keď chcete vniesť do svojej kuchyne kus moderna a elegancie, ideálnou voľnou bude ostrvočekový digestor značky Elica JASMINE BLACK F/50. Je určený na zavesenie nad varný ostrov. Tento doplnok je vhodný ako krásny detail do novej modernej a štýlovej kuchyne, alebo pre rozžiarenie už stávajúcej kuchyne. Rázom zmení každý interiér.

Elegantné telo.

Tento odsávač je vyrobený z kvalitných materiálov. Má vyrobené telo s tmavého nerezu v spojení s jemnou perleťou. Táto kombinácia tvrdosti a jemnosti je skutočne veľmi elegantná. Visí na jemných lankách, ktoré nie sú dominantné a tak nechajú digestor vyniknúť.

Elegantné telo - Elica JASMINE BLACK F/50

Technické parametre.

Odsávač má jednoduché ovládanie 3S SoftLight, môžete si vybrať, či pobeží v prevádzke na recirkuláciu alebo na odťah. Obsahuje 1 kvalitný a výkonný motor. Výkon podľa IEC za m3/h je 250 – 600. Hlučnosť odsávania je 43 – 65 db(A) s tlakom 450 (Pa). Spotreba digestoru je 375 W.

Štýlový doplnok nie len počas varenia a pečenia.

Tohto šikovného pomocníka oceníte a keď nebudete práve variť. Zaisťuje totiž aj skvelé osvetlenie, ktoré hravo nahradí alebo doplní hlavné kuchynské svetlo. O kvalitné svetlo pri varení aj mimo neho sa postarajú halogénové žiarovky s výkonom 2x20 + 4x40W.

Urobte si radosť ešte dnes.

Odsávač pary JASMINE BLACK F/50 je široký 50 cm a preto nebude problém, že by sa do vašej kuchyne nevošiel. Práve naopak. Vďaka rozmerom nebude s miestom a inštaláciou žiadny problém. Súčasťou balenia digestoru je aj tukový filter GFA, čo je výhodou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 67 dB
Trieda energ.účinnosti B
Maximálny výkon odsávania 603 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica JASMINE BLACK F/50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami