Elica JOY BLIX/A/60


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 581 m3, Maximálna hlučnosť: 69 dB, Trieda energetickej účinnosti: B, Materiál: sklo, Celková spotreba: 80 kWh, Počet rýchlostí: 4, Výška: 71 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 46 cm. Viac info


Cena 354,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,10 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 59,17 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Elica JOY BLIX/A/60 v čierno - nerezovom prevedení bude dominantou v mnohých domácnostiach. Počas celej doby bude spoľahlivým pomocníkom v každej kuchyni. Umožňuje zvoliť 3 rýchlosti odsávania + 1 intenzívny, ktoré nastavíte jednoduchým dotykom prsta. Odsávač ponúka aj praktickú kontrolu nasýtenia tukového a uhlíkového filtra. Maximálny výkon odsávania dosahuje maximálne 713 m³/hod. pri maximálnej hlučnosti 69 dB. Pracovnú plochu pod digestorom Elica JOY BLIX/A/60 sprehľadňuje LED osvetlenie 2 x 2,5 W. Disponuje tiež signalizáciou nasýtenosti filtrov. Šírka 60 cm.

 

 

Výkon digestora

Výkon komínového digestora Elica JOY BLIX/A/60 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 713 m³/hod. pri intenzívnom stupni. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 69 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm.  Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Je ideálny do moderných kuchýň, kde je kladený dôraz nielen na výkon, ale predovšetkým na dizajn.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čierno - nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu a jedným intenzívnym. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0141529. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovými tukovými filtrami. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 69 dB
Maximálny výkon odsávania 581 m3
Počet rýchlostí 4

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica JOY BLIX/A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami