Elica JUNO INOX F/50

Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 600 m3, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Celková spotreba: 50 kWh, Počet rýchlostí: 3, Materiál: Nerez, Výška: 180 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Priestorový digestor Elica JUNO IX F/50 je perfektným pomocníkom do každej kuchyne. Pochváliť sa môže skvelým výkonom odťahu a to až 600 m³/hod., čo je jeho veľkou prednosťou. Napriek svojmu výkonu je však mimoriadne tichý, jeho hlučnosť dosahuje maximálne 67 dB. O dôkladné osvetlenie pracovnej plochy sa postarajú 2 silné LED žiarovky. Digestor sa jednoducho ovláda pomocou 3 tlačidiel. O nečistoty a mastnotu v odsávanom vzduchu sa postará účinný hliníkový tukový filter. Skvelý odsávač pár Elica JUNO IX F/50 je v modernom nerezovom prevedení, ktoré sa hodí do každej štýlovej kuchyne.

 

 

Silné LED osvetlenie

Pri varení a príprave pokrmov pri sporáku je dôležité, aby bol pracovný priestor pod digestorom dokonale osvetlený pre maximálnu viditeľnosť a pohodlie. Odsávač pár Elica JUNO INOX F/50 disponuje 2 silnými LED  žiarovkami (staršie modely môžu mať halogénové žiarovky), ktoré sa postarajú o dôkladne osvetlený priestor, dokonalú viditeľnosť a maximálny prehľad. Silné zaistí pohodlnejšiu prípravu obľúbených jedál za optimálnych podmienok. Vyskúšajte ho a zaručene s ním budete spokojní. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou tlačidiel. Maximálny výkon odťahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Vysoký výkon odsávania

Ak i vy hľadáte kvalitný digestor, ktorý vás nikdy nesklame a účinne odsaje všetku prebytočnú paru, ktorá sa tvorí pri varení, potom je pre vás ten pravý skvelý odsávač pár. Pochváliť sa totiž môže mimoriadne silným výkonom odťahu, ktorý zaručí perfektné odsávanie prebytočných pár. Výkon odťahu dosahuje až 600  m³/hod., čo je skutočne veľkým plusom výrobku. Vďaka tak skvelému výkonu bude mastná para vždy účinne a spoľahlivo odstránená a príprava pokrmov tak bude oveľa pohodlnejšia a jednoduchšia.

Tichý pomocník

Šikovný odsávač pár Elica JUNO IX F/50 je napriek svojmu vysokému výkonu mimoriadne tichý. Jeho maximálna hlučnosť pri prevádzke je iba 67 dB. Tak vás isto nebude nikdy rušiť nadmerným a nepríjemným hlukom, ktorý by vám prekážal. Tento skvelý odsávač prebytočných pár si obľúbi každý. Navyše je mimoriadne štýlový, ponúkame ho v modernom nerezovom dizajne, ktoré zapadne do každej kuchyne.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140088. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 67 dB
Trieda energ.účinnosti A
Maximálny výkon odsávania 600 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Elica JUNO INOX F/50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Norbert

5. 6. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon