Elica JUNO INOX F/50

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 799,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Priestorový digestor Elica JUNO IX F/50 je perfektným pomocníkom do každej kuchyne. Pochváliť sa môže skvelým výkonom odťahu a to až 600 m³/hod., čo je jeho veľkou prednosťou. Napriek svojmu výkonu je však mimoriadne tichý, jeho hlučnosť dosahuje maximálne 67 dB. O dôkladné osvetlenie pracovnej plochy sa postarajú 2 silné LED žiarovky. Digestor sa jednoducho ovláda pomocou 3 tlačidiel. O nečistoty a mastnotu v odsávanom vzduchu sa postará účinný hliníkový tukový filter. Skvelý odsávač pár Elica JUNO IX F/50 je v modernom nerezovom prevedení, ktoré sa hodí do každej štýlovej kuchyne.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 25 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Silné LED osvetlenie

Pri varení a príprave pokrmov pri sporáku je dôležité, aby bol pracovný priestor pod digestorom dokonale osvetlený pre maximálnu viditeľnosť a pohodlie. Odsávač pár Elica JUNO INOX F/50 disponuje 2 silnými LED  žiarovkami (staršie modely môžu mať halogénové žiarovky), ktoré sa postarajú o dôkladne osvetlený priestor, dokonalú viditeľnosť a maximálny prehľad. Silné zaistí pohodlnejšiu prípravu obľúbených jedál za optimálnych podmienok. Vyskúšajte ho a zaručene s ním budete spokojní. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou tlačidiel. Maximálny výkon odťahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Vysoký výkon odsávania

Ak i vy hľadáte kvalitný digestor, ktorý vás nikdy nesklame a účinne odsaje všetku prebytočnú paru, ktorá sa tvorí pri varení, potom je pre vás ten pravý skvelý odsávač pár. Pochváliť sa totiž môže mimoriadne silným výkonom odťahu, ktorý zaručí perfektné odsávanie prebytočných pár. Výkon odťahu dosahuje až 600  m³/hod., čo je skutočne veľkým plusom výrobku. Vďaka tak skvelému výkonu bude mastná para vždy účinne a spoľahlivo odstránená a príprava pokrmov tak bude oveľa pohodlnejšia a jednoduchšia.

Tichý pomocník

Šikovný odsávač pár Elica JUNO IX F/50 je napriek svojmu vysokému výkonu mimoriadne tichý. Jeho maximálna hlučnosť pri prevádzke je iba 67 dB. Tak vás isto nebude nikdy rušiť nadmerným a nepríjemným hlukom, ktorý by vám prekážal. Tento skvelý odsávač prebytočných pár si obľúbi každý. Navyše je mimoriadne štýlový, ponúkame ho v modernom nerezovom dizajne, ktoré zapadne do každej kuchyne.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140088. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace.

Pripojené súbory

Elica JUNO INOX F [*.pdf, 4.83 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 67 dB
iTrieda energ.účinnosti: A
Maximálny výkon odsávania: 600 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 600 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 54 cm
Výška komína (max.): 180 cm
Vhodný uhl. filter: CFC0140088
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Dizajn

Priemer prípojky výfuku: 15 mm
Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Fyzické vlastnosti a farba

Výška (max): 180 mm
Farba: nerez
Šírka: 50 cm
Výška: 180 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 15 Kg

Filtrovanie

Typ tukového filtra: hliník
Počet tukových filtrov: 1

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 67 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Nerez

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Celková spotreba: 50 kWh

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore