Elica JUNO WH/F/50


Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 620 m3, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Celková spotreba: 49 kWh, Počet rýchlostí: 3, Materiál: kov, Výška: 54 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info


Cena 538,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 548,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Priestorový digestor Elica JUNO WH/F/50 v bielom prevedení, s maximálnym výkonom odsávania 620 m3/hod s max. hľučnosťou 67 db. Je vybavený osvetlením LED s výkonom 2x2,5 W. Priemer odťahu 150 mm.

 

 

 

Elegatný dizajn

Ostrovčekový odsávač pár Elica JUNO WH/F/50 ponúkame v netradičnom, no atraktívnom dizajne v tvare lampy, ktorý dokonale zapadne do vašej kuchyne. Je vyrobený z kvalitného bieleho lakovaného kovu, ktorý je nielen mimoriadne odolný, ale i veľmi elegantný. Svoj príťažlivý vzhľad si udrží veľmi dlho a vyžaduje len minimálnu údržbu. Tento štýlový digestor bude ozdobou každej kuchyne.

Výkon odsávača 

Výkon odsávača Elica JUNO WH/F/50 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, popr. oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 620 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB

Možná recirkulácia 

Okrem priameho odťahu do komína môžete využiť i možnosť recirkulácie, to znamená, že prebytočná para je vháňaná do filtra, kde je dôkladne prečistená od mastnoty a nečistôt, a ako čistý vzduch sa vracia späť do miestnosti. Oba spôsoby odsávania sú mimoriadne účinné. Je len na vás, ktorý z nich si zvolíte. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné použiť príslušný uhlíkový filter CFC0140088 MOD 31 LONG LIFE.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 67 dB
Trieda energ.účinnosti A
Maximálny výkon odsávania 620 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica JUNO WH/F/50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami