Elica KUADRA ISLAND IX/A/60


Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 550 m3, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Celková spotreba: 146 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 115 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 43 cm. Viac info


Cena 999,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Svoju voľbu určite neoľutujete ak si zaobstaráte do vašej modernej kuchyne odsávač pár Elica KUADRA ISLAND IX/A/60. Kvalitný výkon je u tohto pomocníka samozrejmosťou.

 

 

Luxusné prevedenie

Znie to neuveriteľne? Doprajte si luxusné vybavenie pre prípravu pokrmov aj do vašej domácnosti. Budete sa cítiť ako profesionál a tak vás bude varenie a pečenie baviť ešte viac. Rozvíjajte tak svoj kulinársky talent s kvalitným vybavením. Odsávač pary Elica KUADRA ISLAND IX/A/60 je rozhodne skvelou voľbou. Všetci milovníci varenia tento výber určite ocenia.

Luxusné prevedenie - Elica KUADRA ISLAND IX/A/60

Kvalita, elegancia a výkon.

Áno, aj tieto tri vlastnosti sa môžu stretnúť v jednom tele. Je tomu tak aj u tohto digestoru. Vďaka hranatému tvaru má jedinečný dizajn a pôsobí tak v nerezovom tele veľmi elegantne. Je vyrobený z kvalitných materiálov, čomu odpovedá aj cena. Kvalitný výkon je u tohto pomocníka samozrejmosťou. Tento skvelý kúsok určite nenájdete len tak v každej kuchyni.

Skvelá technický výbava.

Tento ostrovčekový digestor obsahuje 1 výkonný motor. Môže bežať na cirkuláciu,ale aj na odťah, ako si len budete priať. Priemer odťahu je 150 mm. Výkon odsávača je podľa IEC 250-470 (550) m3 za hodinu. Vytvára tlak 470 Pa. Spotreba tohto pomocníka je 290 W. Ovládanie je 3S+B Touch control s displejom, teda veľmi jednoduché a intuitívne. V balení nechýba ani tukový filter GFA.

Rozmery, ktoré sa zmestia nad každý varný ostrov.

Tento nerezový elegán je široký 60 cm, vysoký 85 cm a hlboký 43 cm. Nebude tak s jeho umiestnením problém. Hmotnosť digestoru je 33,5 kg. Poriadením tohto skvelého kúsku vyriešite aj kvalitné osvetlenie nad varný ostrovom, ktoré určite oceníte. Obsahuje 2 halogénové svetlá a tak budete na prípravu pokrmov veľmi dobre vidieť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti D
Maximálny výkon odsávania 550 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica KUADRA ISLAND IX/A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami