Elica KUADRA ISLAND IX/A/60

  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Maximálny výkon odsávania: 550 m3


Cena 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Svoju voľbu určite neoľutujete ak si zaobstaráte do vašej modernej kuchyne odsávač pár Elica KUADRA ISLAND IX/A/60. Kvalitný výkon je u tohto pomocníka samozrejmosťou.

 

 

Luxusné prevedenie

Znie to neuveriteľne? Doprajte si luxusné vybavenie pre prípravu pokrmov aj do vašej domácnosti. Budete sa cítiť ako profesionál a tak vás bude varenie a pečenie baviť ešte viac. Rozvíjajte tak svoj kulinársky talent s kvalitným vybavením. Odsávač pary Elica KUADRA ISLAND IX/A/60 je rozhodne skvelou voľbou. Všetci milovníci varenia tento výber určite ocenia.

Luxusné prevedenie - Elica KUADRA ISLAND IX/A/60

Kvalita, elegancia a výkon.

Áno, aj tieto tri vlastnosti sa môžu stretnúť v jednom tele. Je tomu tak aj u tohto digestoru. Vďaka hranatému tvaru má jedinečný dizajn a pôsobí tak v nerezovom tele veľmi elegantne. Je vyrobený z kvalitných materiálov, čomu odpovedá aj cena. Kvalitný výkon je u tohto pomocníka samozrejmosťou. Tento skvelý kúsok určite nenájdete len tak v každej kuchyni.

Skvelá technický výbava.

Tento ostrovčekový digestor obsahuje 1 výkonný motor. Môže bežať na cirkuláciu,ale aj na odťah, ako si len budete priať. Priemer odťahu je 150 mm. Výkon odsávača je podľa IEC 250-470 (550) m3 za hodinu. Vytvára tlak 470 Pa. Spotreba tohto pomocníka je 290 W. Ovládanie je 3S+B Touch control s displejom, teda veľmi jednoduché a intuitívne. V balení nechýba ani tukový filter GFA.

Rozmery, ktoré sa zmestia nad každý varný ostrov.

Tento nerezový elegán je široký 60 cm, vysoký 85 cm a hlboký 43 cm. Nebude tak s jeho umiestnením problém. Hmotnosť digestoru je 33,5 kg. Poriadením tohto skvelého kúsku vyriešite aj kvalitné osvetlenie nad varný ostrovom, ktoré určite oceníte. Obsahuje 2 halogénové svetlá a tak budete na prípravu pokrmov veľmi dobre vidieť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti D
Maximálny výkon odsávania 550 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica KUADRA ISLAND IX/A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené