Elica MI LUX WH A/60

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Maximálny výkon odsávania: 368 m3,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový odsávač pár Elica MI LUX WH A/60 v bielej farbe, má šírku 60 cm so sacím výkonom 368 m³/h s možnosťou použitia pre odťah alebo recirkuláciu. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej. K dispozícii sú 3 rýchlostné stupne nastavenia. Ovládanie je mehanické. Okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému halogénovému osvetleniu. Vďaka silnému výkonu zbaví pary a mastnoty aj väčšiu miestnosť a mnohé moderné technológie mu pomôžu zachovať si dlhodobú spoľahlivosť, efektivitu a odolnosť. Maximálna hlučnosť dosahuje 61 dB.

 

 

 

Odsávanie

Praktický digestor Elica MI LUX WH A/60, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom preto vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne. Odsávač má k dispozícii tri stupne rýchlosti odsávania od 200 - 368 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správny podľa toho na koľkých varných zónach varíte a koľko vzniká pary. Vďaka tomu je odsávanie dôkladne aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Hlučnosť v rozsahu 47 - 61 dB vás veľmi nebude pri varení obťažovať. Odsávač je vybavený dvomi hliníkovo-kazetovými tukovými filtrami, ktorý sa po znečistení dá ľahko umyť a potom znovu použiť. Výsledkom je optimálna výkonnosť a čistota v kuchyni. Ak nemáte možnosť priameho odťahu, je možné použiť uhlíkový filter Elica F00479, ktorý zabezpečí recirkuláciu. Uhlíkový filter absorbuje výpary a čiastočne aj dym a následne sa čistý vzduch vracia naspäť do miestnosti. Tento typ filtra nie je vo výbave, je nutné si ho zakúpiť.

Osvetlenie

Pri varení je potrebné aj svetlo. Svetlo z digestorov sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad. Výkonný odsávač pár  je vybavený kvalitným halogénovým osvetlením 2 x 20 W , ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 368 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Elica MI LUX WH A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Gabriela

21. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené