Elica MOVIDA WH/F/80

  • Doprava zadarmo

Popis produktu

ELICA MOVIDA WH/F/80 je výkonný digestor do vašej domácnosti. Rovnako dobre odsaje pary v menšej ale aj vo väčšej kuchyni. Šikmý komínový odsávač pár má šírku 80 cm. Je v krásnom elegantnom dizajne, biele sklo + nerezová lišta. Sací výkon je od 270 do 730 m3/hod. Odsávač pár od Elica ponúka 3 stupne výkonu, plus ovládanie soft touch. Osvetlenie je halogénové, pomocou 2 x 20 W žiaroviek. Kovový tukový filter prečistí komplet všetok odsatý vzduch tak, aby boli zachytené všetky pary a pachy v ovzduší. Možná recirkulácia umožní vrátiť prefiltrovaný vzduch späť do kuchyne.

 

 

Luxusný, ale aj výkonný.

To je hlavný popis odsávača pary od značky ELICA MOVIDA WH/F/80. Je to luxusný kúsok, ktorý uspokojí aj tých náročnejších. Má moderné, prepracované telo, vyrobené z kvalitných materiálov s veľmi zaujímavým dizajnom. Takýto skvost skutočne nenájdete v každej kuchyni. Pokiaľ sa chcete odlíšiť a poriadiť si netradičného pomocníka, je pre vás skvelou voľbou. Neváhajte a zmeňte k nepoznaniu svoju kuchyňu ešte dnes.

Vysoký výkon je samozrejmosťou.

Pomocník s takto kvalitným telo musí podávať aj vysoký výkon. S nežiadanými výparmi z varenia a z pečenia si poradí ľavou zadnou. Dosahuje maximálny výkon odsávania až 730 m3 za hodinu. Digestor je možné zapojiť na recirkuláciu, alebo na odťah, podľa vašej potreby.

Technické parametre na jednotku.

Odsávač obsahuje 1 motor. Priemer odťahu je 150 mm. Hladina hlučnosti tohto šikovného pomocníka sa pohybuje medzi 44 a 67 dB, podľa nastaveného stupňa výkonu. Spotreba digestoru je 290 W.

Dokonalé osvetlenie je pri varení nesmierne dôležité.

Keď pripravujete pokrm, potrebujete kvalitné osvetlenie. S týmto pomocníkom si na prácu ľahko a kvalitne posvietite. Obsahuje 2 ks 20W halogénových žiaroviek, ktoré sa o svetlo postarajú.

Nerezový elegán s ideálnymi rozmermi.

Tento pomocník s elegantným nerezovým telom v kombinácii s bielym sklom sa hravo vojde do vašej kuchyne, nech už je akokoľvek veľká. Je široký 80 cm a tak sa bude nad varnou doskou dominantne vynímať. Vnesie do kuchyne nádych luxusu a krásy.

Nerezový elegán s ideálnymi rozmermi - ELICA MOVIDA WH/F/80

Bezpečná inštalácia a umiestnenie.

Odsávač pary by mal byť z bezpečnostných dôvodov umiestnený ideálne 65 cm od varnej dosky. Toto opatrenie je vhodné či už máte doma elektronickú varnú dosku, alebo plynovú.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica MOVIDA WH/F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené