Elica STONE WH/A/33


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 559 m3, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energetickej účinnosti: C, Materiál: kov, Celková spotreba: 75 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 72 cm, Šírka: 32,7 cm, Hĺbka: 32,5 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Nástenný digestor Elica STONE WH/A/33 v bielom prevedení vám krásne doplní celkový vzhľad vašej kuchyne. Je zaradený do energetickej triedy C. Tento odsávač pár má jednoduché elektronickeé ovládanie s 3 úrovňami výkonu odsávania s maximálnym výkonom 559 m³/hod., hlučnosťou len 67 dB a s možnosť odťahu výparov s montážou recirkulácie alebo do komína (priemer odťahovej rúry 150 mm). Odsávač pár Elica STONE WH/A/33 je vybavený kovovým tukovým filtrom, ktorý je možné umývať. Osvetlenie zaisťujú dve LED svetlá s výkonom 2 x 2,5 W, pre dokonalé osvetlenie vašej varnej dosky. Ø 33 cm.

 

 

Výkon odsávača 

Výkon odsávača Elica STONE WH/A/33 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 559 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v bielom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránená mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž na stenu nad varnú zónu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 2 x 2,5 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0141725. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 32.7 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Maximálny výkon odsávania 559 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Elica STONE WH/A/33

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Andrej

5. 7. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn

spokojnosť