Elica STRIPE LUX WH A/60

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 69 dB, Maximálny výkon odsávania: 625 m3,


Cena 399,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 459,00 € Zobraziť nápoveď

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nástenný odsávač pár Elica STRIPE LUX WH A/60 ponúka rýchle a účinné odstraňovanie a elimináciu zápachov a výparov, tvorených pri varení. K dispozícii sú štyri rýchlostné stupne s výkonom s odsávaním 304 až 625 m³/hod. Odsávanie prebieha z dvoch strán a to zo spodnej a prednej časti, vďaka čomu je rýchlejšie a účinnejšie. Nástenný odsávač pár Elica STRIPE LUX WH A/60 má príjemný dizajn a jeho vertikálne uloženie je veľkou výhodou pre neobmedzený pohyb. Prispôsobené je aj praktické osvetlenie, ktoré je tvorené dvoma 20 W halogénovými žiarovkami.

 

 

Kuchyňa bez zápachov z varenia

Pri príprave obľúbených jedál a najmä pri vyprážaní a príprave jedál na oleji, je celá kuchyňa zahalená nepríjemným pachom, ktorý sa v nej drží aj po skončení varenia. Ak si chcete vaše hotové jedlo vychutnať v príjemnom prostredí bez zápachov ideálnou možnosťou je pri jeho príprave využiť odsávač pár, ktorý sa postará o odstránenie a elimináciu výparov i zápachov počas varenia. Vaša kuchyňa tak bude svieža a príjemná a vy si môžete vychutnať vaše jedlo bez nepríjemností.

Účinné odsávanie

Nástenný odsávač pár Elica STRIPE LUX WH A/60 je veľmi účinným pomocníkom do každej modernej kuchyne. Je to vertikálny typ digestoru, ktorý sa šikovne postará o odstránenie nepríjemných zápachov a výparov, ktoré sa vytvárajú počas varenia. Prispôsobené sú dva zdroje odsávania a to odvádzanie zo spodnej časti a pomocou predného otvoru. Vďaka tejto dvojitej kombinácii je odsávanie rýchlejšie a účinnejšie a zlepšuje sa tak sací výkon.

Rýchlostné stupne

Prispôsobené sú štyri rýchlostné stupne odsávania výparov, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vašej potreby pri varení. Sací výkon nástenného odsávaču pár Elica STRIPE LUX WH A/60 je 304 až 625 m³/hod. Prevádzka digestora je veľmi tichá, 50 – 66 (69) dB(A). Odsávač pracuje na princípe odťahu do komína s veľkosťou potrubia 150 mm alebo na princípe recirkulácie (uhlíkový filter nie je súčasťou, potrebné doobjednať Elica CFC0038668).

Dizajn bez obmedzení

Nástenný odsávač pár Elica STRIPE LUX WH A/60 je nielen výkonný ale aj dizajnovo príjemný odsávač. Jeho povrchové prevedenie v bielej a vertikálne uloženie z neho robí príjemného spoločníka do každej kuchyni, ktorý vám umožní neobmedzenú slobodu pohybu. Jeho šírka je 60 cm. Poteší vás aj jednoduché ovládanie, ktoré sa realizuje pomocou dotykových tlačidiel ako aj praktické osvetlenie, tvorené dvoma 20 W halogénovými žiarovkami, ktoré príjemne osvetlí varnú plochu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 69 dB
Maximálny výkon odsávania 625 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica STRIPE LUX WH A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené