Elica TONDA IX/F/60


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 355 m3, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Materiál: kov, Celková spotreba: 72 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 117,1 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55,2 cm. Viac info


Cena 273,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,48 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Elica TONDA IX/F/60 v nerezovej farbe má elegantný dizajn a ľahko zapadne do každej kuchyne. Jeho šírka je 60 cm a sací výkon dosahuje maximálne 355m³/hod. Tento digestor má dve svetlá, ktoré sú šetrné. Odsávač ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávnia, pričom hlučnosť pri najväčšej rýchlosti je iba 67 dB. Mastnotu zachytáva hliníkový tukový filter. Prevádzka digestora Elica TONDA IX/F/60 je možná s odťahom do koníma s priemerom odsávacej rúry 120 mm alebo s recirkuláciou s použitím vhodného uhlíkového filtra. Trieda energetickej účinnosti je D.

 

 

Výkon odsávača 

Výkon odsávača Elica TONDA IX/F/60 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, popr. oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 355 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 120 mm. Praktický odsávač pár, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom preto vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 2 x 3 W, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140124. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Maximálny výkon odsávania 355 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica TONDA IX/F/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami