Elica TONDA WH F/60


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 400 m3, Maximálna hlučnosť: 59 dB, Trieda energetickej účinnosti: E, Materiál: kov, Počet rýchlostí: 3, Výška: 117,1 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55,2 cm. Viac info


Cena 224,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,50 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pôsobivý kuchynský odsávač pár komínového typu Elica TONDA WH F 60 je vďaka svojmu výkonu vhodný aj do väčších kuchýň, kde sa umiestni priamo nad varné plochy. Celonerezová kvalitná konštrukcia, jednoduchý dizajn a nenáročné ovládanie z neho robia indeálny odsávač pár, vhodný do každej modernej kuchyne. Pochrómovaná predná lišta v kombinácii s bielym prevedením komína vám okrem luxusného vzhľadu ponúka aj praktický ovládací panel. Zospodu má tento odsávač pár užitočné a výkonné osvetlenie varnej plochy. Sací výkon minimálny: 200 m³/h.

 

 

 

Komínový digestor

Praktický komínový digestor Elica TONDA WH F/60 je vyhotovený v bielom prevedení a má šírku 60 cm. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej modernej kuchyne. Je vhodný na odsávanie pár do komína alebo pre odsávanie zabezpečené recirkuláciou. V prípade recirkulácie, to znamená pri používaní uhlíkového filtra, sa čistý vzduch vráti naspäť do miestnosti. Uhlikový filter nie je súčasťou balenia. 

Nastavenie odsávača pár

Digestor sa vyznačuje tromi rýchlosťami odsávania s maximálnym výkonom 400 m³/h. Počas celej doby varenia zabezpečuje perfektné výsledky v podobe dôkladného vysatia všetkých výparov, ktoré prirodzene vznikajú pri varení. Hlučnosť v rozsahu do 59 decibelov. Aby ste mali dostatočný prehľad o tom, čo sa deje na varnej doske pri varení, je spotrebič vybavený praktickým osvetlením.

Pre recirkuláciu je potrebné dokúpiť uhlíkový filter Elica CFC0013072.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 59 dB
Maximálny výkon odsávania 400 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica TONDA WH F/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami