Elica VERVE IX/F/60


Podskrinkový digestor, Maximálny výkon odsávania: 205 m3, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Trieda energetickej účinnosti: C, Celková spotreba: 35 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 7,7 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 47 cm. Viac info


Cena 75,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,52 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Podskrinkový digestor Elica VERVE IX/F/60 v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Jeho prevádzka je možná s odťahom alebo s prevádzkou recirkuácie s použitím vhodného uhlíkového filtra. Jeho montáž je vhodná pod kuchynskú skrinku nad varnú plochu. Ponúka 3 rýchlosti nastavenia s maximálnym výkonom odsávania 205 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Elica Elica VERVE IX/F/60 sprehľadňuje LED osvetlenie 2 x 3 W. Disponuje tiež syntetickým tukovým filtrom a uhlíkovým filtrom. Hlučnosť dosahuje maximálne 68 dB. Šírka: 60 cm.

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Elica VERVE IX/F/60 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 205 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 68 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 125 mm.  Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Je ideálny do moderných kuchýň, kde je kladený dôraz nielen na výkon, ale predovšetkým na dizajn.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné v balení uhlíkový filter. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj syntetickým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 205 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie Elica VERVE IX/F/60

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jan

14. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Úzky, do menšej kuchyne pod skrinku
  • Jednoduchá montáž
  • Relatívne hlučný pri vyššom výkone

Jakub

30. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • dizajn
  • nič

užšia verzia bezneho digestoru, vyzera to ovela lepsie a sluzbu urobi rovnaku


Daniela

13. 7. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Štandardný odsávač s jednoduchým ovládaním. Rozumný pomer medzi cenou a výkonom.