Elica VERVE WH/F/60


Podskrinkový digestor, Maximálny výkon odsávania: 205 m3, Maximálna hlučnosť: 68 dB, Trieda energetickej účinnosti: C, Celková spotreba: 34,5 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 7,7 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 47 cm. Viac info


Cena 59,99 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 63,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Podskrinkový digestor Elica VERVE WH/F/60 v bielom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Jeho prevádzka je možná s odťahom alebo s prevádzkou recirkuácie s použitím vhodného uhlíkového filtra. Jeho montáž je vhodná pod kuchynskú skrinku nad varnú plochu. Ponúka 3 rýchlosti nastavenia s maximálnym výkonom odsávania 205 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Elica VERVE WH/F/60 sprehľadňuje LED osvetlenie 2 x 3 W. Disponuje tiež syntetickým tukovým filtrom a uhlíkovým filtrom. Hlučnosť dosahuje maximálne 68 dB. Šírka: 60 cm.

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Elica VERVE WH/F/60 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 205 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 68 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 125 mm.  Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Je ideálny do moderných kuchýň, kde je kladený dôraz nielen na výkon, ale predovšetkým na dizajn.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v bielom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné v balení uhlíkový filter. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj syntetickým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 68 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 205 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Elica VERVE WH/F/60

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Rado

31. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná