EMOS P5763R 3xAA, predlžovač signálu

Cena:
14,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,30 €

POPIS PRODUKTU

Predlžovač signálu EMOS P5763R, slúži na predlženie dosahu sady P5763 pomocou integrovaného opakovaču signálu. Je v bezdrôtovom prevedení, napájaný 3 x AA tužkovými batériami (nie sú súčasťou balenia). Tento predlžovač signálu je vhodný pre majiteľov viac poschodového domu, či budovy. Vybavený je funkciou repeater, ktorý slúži na predlženie dosahu tlačidla. Na jedno tlačidlo sériovo napojíte ľubovoľné množstvo samostatných zvončekov s funkciou "repeater" (P5760, P5763 alebo P5763R).

Zobraziť celý popis

Popis produktu

EMOS P5763R možno použiť ako náhradný/doplnkový zvonček pre tlačidlo P5760T/set zvončeka P5760, P5763, alebo použiť ako predlžovač signálu.
Zvonček sa s tlačidlom spáruje automaticky do jednej minúty pomocou funkcie self-learning. Automaticky vygeneruje vlastný párovací kód, a uloží hneď do pamäte. Po výpadku prúdu vás nečaká nové nastavovanie, zvonček si spomenie, ktoré kódy už pozná, a vráti sa späť k práci.

Na jedno tlačidlo sériovo napojíte ľubovoľné množstvo samostatných zvončekov. Tak si vytvoríte bezdrôtový zvonček s naozaj dlhým dosahom, ktorý nenechá žiadnu návštevu dlho čakať. Nezaobídu sa bez neho predovšetkým majitelia vícepatrového rodinného domčeka, ktorí napr. Zo spálne nemajú šancu počuť zvonenie v predsieni. V tom prípade nie je nič jednoduchšie ako umiestniť do chodby každého poschodia jeden prijímač (zvonček) EMOS P5763R.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dosah: 120 m
Bezdrôtové: Áno
Napájanie: AA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Emos
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 11,5 cm
Hmotnosť: 92 g
Výška: 21 cm
Hĺbka: 4,2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Prijímač/predlžovač signálu

Konektivita

Dosah: 120 m
Bezdrôtové: Áno

Funkcie

LED indikácia: Áno

Ďalšie parametre

Prenosová frekvencia: 433 MHz
Celkový počet melódií: 16
Rozmery zvončeka: 65 x 115 x 34

Energetické údaje

Napájanie: AA

Ostatné

Kód produktu: P5763R

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore