Epson DS-1660W

  • Doprava zadarmo

Typ skenera: stolný, Automatický podavač: Áno, Rozlíš.opt.skenovania: 600x600. Viac info


Cena 339,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Všestranný skener Epson DS-1660W v bielej farbe farbe prinesie do vašej kancelárie rýchlosť a efektivitu. Vďaka automatickému podávaču dokumentov ADF s kapacitou 50 listov vám uľahčí manipuláciu s papierom a šetrí váš čas. Umožňuje rýchle skenovanie dokumentov s rozlíšením 1200 x 1200 DPI a rýchlosťou 25 str./min. Pomocou plochého skenera môžete pohodlne skenovať rôzne druhy dokumentov, knihy, pasy alebo krehké predlohy. Ponúka inteligentné nastavenie farieb a obrazu ako je automatický orez, korekciu naskenovaného dokumentu a odstránenie prázdnych stránok. Rýchly prenos zaisťuje pripojenie USB 3.0 a pripojenie Wi-Fi a Wi-Fi Direct zabezpečuje prístup veľkému množstvu ľudí. Epson DS-1660W umožňuje všetko ovládať aj prostredníctvom mobilného zariadenia.

Dizajn

Epson DS-1660W univerzálny skener v elegantnom bielom prevedení sa stane dokonalým doplnkom na vašom pracovnom stole doma alebo v kancelárii. Vzhľadom na jeho kompaktné rozmery vás nebude pri práci obmedzovať a môžete ho ľahko umiestniť vo vašej kancelárii. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu bude neprehliadnuteľným kúskom na vašom pracovnom stole.

Presný a spoľahlivý

Výkonný skener Epson DS-1660W vám umožní zachytávať rôzne typy dokumentov a fotografií presne a efektívne. Pomocou automatického podávača dokumentov ADF s kapacitou 50 hárkov a rýchlosti skenovania až 25 str./min šetrí váš čas, uľahčuje manipuláciu s papierom a taktiež tým napomáha k zvýšeniu produktivity práce. Vďaka odporúčaném dennému objemu až 1500 skenov sa tak stane nenahraditeľným pomocníkom pre vašu kanceláriu a pri plnení pracovných úloh sa naňho budete môcť úplne spoľahnúť.

Možnosti skenovania

Prostredníctvom kombinácie plochého skenera a praktickosťou automatického podávača dokumentov Epson DS-1660W umožňuje skenovať širokú škálu dokumentov, vrátane kníh, viazaných dokumentov, pasov a krehkých predlôh, a súčasne rýchlo a ľahko skenovať množstvo kancelárskych dokumentov. Taktiež nezanedbateľnou je funkcia obojstranného skenovania, čím si podstatne uľahčíte prácu pri skenovaní oboch strán listu.

Funkcie

Epson DS-1660W ponúka hneď niekoľko praktických funkcií v jednom zariadení. Inteligentné nastavenie farieb a obrazu, vrátane automatického orezu, korekcia krivého podania dokumentu a odstránenie prázdnej stránky či pozadia pomocou technológie spracovania obrazu Epson, to všetko vám zjednoduší vašu prácu. Disponuje aj režimom dlhého dokumentu, čím vám umožňuje jednostranne skenovať dokument dlhší ako tri metre (3 048 mm).

Efektivita

Rýchly skener Epson DS-1660W pomocou pripojenia USB 3.0 zabezpečuje rýchly prenos dokonca i pri skenovaním s vysokým rozlíšením 300 DPI. Ponúka možnosť vytvorenia až 30 úloh pomocou voliteľného sieťového panela a skenovanie priamo do umiestnenia na serveri, cloudových služieb a na servery Microsoft SharePoint. Softvér spoločnosti Epson umožňuje duálny obrazový výstup. DS-1630 podporuje aj jednoduché skenovanie jediným tlačidlom do priečinkov, e-mailu, a ďalších cieľov.

Wi-Fi pripojenie

Pripojenie Wi-Fi a Wi-Fi Direct zaisťuje pohodlie, ak hľadáte špecializované riešenie skenovania, ku ktorému bude mať prístup veľké množstvo ľudí. Vďaka podpore technológie NFC možno pomocou aplikácie pre skenovanie od spoločnosti Epson všetko ovládať prostredníctvom mobilného zariadenia a následne digitálne obrazy dokumentov pred uložením a zdieľaním upraviť a vylepšiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ skenera stolný
Automatický podavač Áno
Rozlíš.opt.skenovania 600x600

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson DS-1660W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami