Epson EcoTank L11160 čierna

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 11 %

Tlačiareň, Tlačová technológia: Atramentová, Tlač: farebná, Wi-Fi, AirPrint. Viac info


Cena 849,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 949,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Atramentová tlačiareň Epson EcoTank L11160 v čiernej farbe sa vyznačuje rýchlou tlačou do formátu A3+ s množstvom funkcií pre firmy. Jednoduché ovládanie zaistí LCD displej s uhlopriečkou 6,1cm. Dvojica predných zásobníkov na 250 listov A3 a zadný podávač s kapacitou 50 listov A3 ponúkajú dostatok priestoru pre papier. Rozlíšenie tlače je 4800 x 1200 dpi. Dokáže vytvoriť 25 strán za minútu čiernobielo a farebne. Poskytuje tlač bez okrajov, obojstrannú tlač a možnosti pripojenia cez USB, Ethernet, Wi-Fi alebo Wi-Fi Direct. Tlačiareň sa pýši nádobkami EcoTank, ktoré prestavujú šetrný spôsob plnenia atramentovými náplňami.

Táto tlačiareň Epson EcoTank L11160 je vhodná pre malé kancelárie a firemných používateľov. Zjednodušuje úlohy formátu A3+ a ponúka nízke náklady na stránku. Úlohy formátu A3 + je možné rýchlo splniť vďaka vysokej rýchlosti tlače, dvom predným zásobníkom na 250 listov A3 a zadnému podávaniu A3 na 50 listov. Tlačte, ako sa vám páči, pomocou mobilnej tlače, Ethernetu a 6,1 cm LCD obrazovky.

Urobte viac za kratší čas

Táto rýchla a efektívna tlačiareň, ktorá dokáže vydať prvú stránku už za 5½ sekundy a rýchlosť tlače 25 strán za minútu čiernobielo a farebne sa postará o kvalitné výtlačky práce vo vašej kancelárii.

Funkčne bohatá A3+ tlačiareň

Epson EcoTank L11160 je navrhnutá pre tlač až do formátu A3+. Je ľahké sa orientovať v širokej škále funkcií prostredníctvom 6,1 cm LCD obrazovky a pevných klávesov.

Pokračujte v ukladaní

Úspora pri každej tlači pomocou tejto tlačiarne Epson EcoTank L11160, ktorý poskytuje neuveriteľne nízke náklady na stránku. Na rozdiel od iných tlačiarní má veľké zásobníky atramentu, ktoré plníte nízkonákladovými fľašami s atramentom.

Tlač v obchodnej kvalite

Rýchloschnúci pigmentový atrament vytvára výtlačky bez rozmazania a zvýrazňovača. Vďaka tomuto spoľahlivému a vysoko kvalitnému atramentu si môžete byť istí, že poskytne vynikajúce výtlačky s čistým textom a živými farbami. Z jednej sady náhradných atramentov môžete vyrobiť až 7 500 strán čiernej a 6 000 farebných.

Tlačte takmer odkiaľkoľvek

Pomocou Epson EcoTank L11160 je ľahké tlačiť z mobilných telefónov, tabletov a notebookov. Pomocou Wi-Fi a Wi-Fi Direct môžete odosielať dokumenty na tlač z inteligentných zariadení pomocou aplikácie Epson iPrint, ktorú si môžete stiahnuť.

Ľahko použiteľné a spoľahlivé

Plnenie atramentových zásobníkov je jednoduché pomocou uzatvárateľných, intuitívnych fľaštičiek s atramentom bez kvapiek. Unikátna technológia Epson PrecisionCore bez tepla ponúka lepšiu spoľahlivosť, kratšie prestoje a menší dopad na životné prostredie. Žiadny čas na zahriatie a prvá stránka sa vytlačí rýchlo s menšou spotrebou energie.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Tlač farebná
Max.tlač.veľkosť A3
Obojstranné funkcie Automatické
Air print Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson EcoTank L11160 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami