Epson EcoTank M15140 čierna

  • 15% zľava s kódom

Tlačiareň, Tlačová technológia: Atramentová, Tlač: čiernobiela, Rýchlosť tlače čierna: 32 str/min., Wi-Fi, AirPrint. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Atramentová tlačiareň Epson EcoTank M15140 v čiernej farbe sa vyznačuje rýchlou tlačou do formátu A3+ s množstvom funkcií ako je skener a kopírovanie pre firmy. Jednoduché ovládanie zaistí LCD displej s uhlopriečkou 6,8cm. Dvojica predných zásobníkov na 250 listov A3 a zadný podávač s kapacitou 50 listov A3 ponúkajú dostatok priestoru pre papier spolu s automatickým podávačom dokumentov. Rozlíšenie tlače je 4800 x 1200 dpi. Dokáže vytvoriť 25 strán za minútu čiernobielo. Poskytuje tlač bez okrajov, obojstrannú tlač a možnosti pripojenia cez USB, Ethernet, Wi-Fi alebo Wi-Fi Direct. Tlačiareň sa pýši nádobkami EcoTank, ktoré prestavujú šetrný spôsob plnenia atramentovými náplňami.

Táto čiernobiela tlačiareň Epson EcoTank M15140 so širokou ponukou funkcií zjednodušuje prácu do formátu A3+ a ponúka nízke náklady na stranu. S prácami do formátu A3+ si rýchlo poradí vďaka vysokej rýchlosti tlače a skenovania, dvom predným zásobníkom A3 na 250 listov, zadnému podávaču na 50 listov A3 a automatickému podávaču dokumentov na 50 listov A3. Tlačte, ako chcete vy, vďaka mobilnej tlači, Ethernetu a 6,8 cm dotykovému displeju LCD.

Tlačte viac a rýchlejšie

S touto rýchlou a úspornou čiernobielou tlačiarňou predstihnete konkurenciu, prvá strana už za 5,5 sekundy¹ a rýchlosť tlače až 25 str./min.2. Vďaka rýchlej obojstrannej tlači a vysokorýchlostnému automatickému podávaču dokumentov budete môcť urýchliť každodenné úlohy.

Čiernobiela tlačiareň formátu A3+ so širokou ponukou funkcií

Model Epson EcoTank M15140 je navrhnutý na tlač, skenovanie, kopírovanie a faxovanie formátu A3+. Jednoduché prechádzanie po širokej ponuke funkcií na 6,8 cm dotykovému displeju LCD.

Ušetrite viac

Ušetrite pri každej tlači s týmto zariadením Epson EcoTank M15140 s neuveriteľne nízkymi nákladmi na stranu. Na rozdiel od iných tlačiarní ponúka veľké atramentové zásobníky, ktoré naplníte fľašami s atramentom s výhodnou cenou.

Tlač v business kvalite

Výtlačky bez rozmazania, odolnejšie voči svetlu vďaka rýchlo schnúcemu pigmentovému atramentu. Vďaka tomuto spoľahlivému a vysokokvalitnému atramentu budú mať vaše výtlačky jasný text. Jedným kompletom tlačových atramentov vytlačíte až 7 500 čiernobielych strán.

Tlač takmer odkiaľkoľvek

Pomocou tlačiarne Epson EcoTank M15140 možno ľahko tlačiť z mobilov, tabletov a prenosných počítačov. Vďaka aplikácii Epson iPrint môžete posielať dokumenty na tlač z inteligentných zariadení funkciami Wi-Fi a Wi-Fi Direct.

Jednoduché používanie a spoľahlivosť

Doplňovanie atramentových nádržiek pomocou vylepšených uzatvárateľných fľaštičiek s atramentom je jednoduché a bez neporiadku. Heat-Free PrecisionCore – jedinečná technológia spoločnosti Epson – zvýšenú zlepšenú spoľahlivosť, skrátenie prestojov a menší vplyv na životné prostredie. Žiadny čas na zahriatie, rýchle vytlačenie prvej strany a nižšia spotreba energie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
Wi-Fi Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Tlač čiernobiela
Rýchlosť tlače 32 str/min
Max.tlač.veľkosť A3
Obojstranné funkcie Automatické
Air print Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson EcoTank M15140 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami